Dědictví temných časů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví temných časů

Fórum o akci a mnoha dalších věcech.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Válka o Cintru 2007

Goto down 
+9
skica
Aeriss
Dolidh
Saška
Leylle
Rodrigo/Gork
Máďa-Torra
Donghail
Göllnir-Řvoun
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Saška
Tulák



Poeet p?íspivku : 9
Age : 29
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 11:09 pm

Leylle napsal:
Jéé, Saši, Ty jedeš taky?? Very Happy No to je super!!! Hej, teda, nikdy bych netušila, že budu přemýšlet o tom, jet na Cintru Very Happy Very Happy !!!
Leylle, nesmíš jenom přemýšlet, musíš určitě jet, když tam můžež jet už od 11 let tak nemůžeme bejt nejhorší Very Happy cheers
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 11:10 pm

Leylle napsal:
Jéé, Saši, Ty jedeš taky?? Very Happy No to je super!!! Hej, teda, nikdy bych netušila, že budu přemýšlet o tom, jet na Cintru Very Happy Very Happy !!!
Výborně, přesvědčte i další lidi.
P.S. Dostňte sem na fórum, co nejvíce lidí. Všichni o tom neví, řekněte to i těm, kteří třeba i nepsali do knihy, čím více, tím lépe.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 11:38 pm

Skvělá věc že o tom přemýšlíte Wink Jsem opravdu, ale opravdu rád.... Exclamation
Když mi asi před měsícem Máďa říkala ať pro vás všechny napíšu pozvánku na Cintru, stavěl jsem se k tomuto nápadu skepticky... Dnes jsem jí vděčen... Na Cintře se objeví čerstvá krev. Šermíři z 8. střediska Wink Díky a klobouk dolů před vaší odvahou Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 12:33 pm

To není možné, já na tu Cintru fakt asi pojedu Very Happy !! No nejhorší... Saši, obávám se toho, že budeme mezi něma, ale co, třeba ne Wink!
A přesvědčovat ostatní lidi, no to si pište, že budem Smile ! Nakonec tam pojedou z 8. stř. všechny holky Very Happy !!
Ehm, pane Yarpene...šermíři?? Nechci zpochybňovat váš názor, ale... Very Happy Very Happy Very Happy Uvidíme na dalším pokračování Dědictví Wink !! A užijte si tááábor Cool !!!
Návrat nahoru Goto down
Saška
Tulák



Poeet p?íspivku : 9
Age : 29
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 1:55 pm

Taky vám chci popřát pěkný tábor a Leylle je super že asi pojedeš. Trochu se bojím že tam nebudu znát spoustu lidí, ale to je jedno. Jo a do toho přesvědčování jdu s tebou. Jo a teď tu týden nebudu protože jedu zítra na dovolenou. Zatím čus. :-)
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Jujky   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 4:34 pm

Leylle i ty Saško máte můj obdiv I love you , vrhnout se mezi zuřící bojovníky, kteří ještě k tomu neumí bojovat lol! ....k tomu se fakt potřebuje kopec odvahy flower . Torra mi téže navrhovla jet a když vidím, že vy byste jely...no nevim...jenomže já jsem ten typ co si vyřezává lodičku a málem si uřízne ruku Razz , nebo si poskočí a zvrtne si kotník+ natáhne vazy, že nemůže chodit! Very Happy Very Happy cheers
Takže nevim, jestli by pořadatelé potřebovali se mnou jezdit furt do nemocnice....no aby to nedopadlo jako na táboře, ty víš o čem mluvím, že Leylle??? Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 08, 2007 2:02 pm

samozřejmě, že z toho mám strach, ale co se dá dělat Laughing ... a určitě pojeď, bude sranda... Cool kdyžtak se tam trochu ztrapníme a odjedeme nenápadně dřív Wink ... nj, tábor I love you ... to byla krize cyclops !! Ale na Dědictví se Ti taky nic moc nestalo, tak snad Tě ta smůla už opustila elephant afro Ale na Cintru určitě pojeď... a musíme překecat další lidi a další a další a další a další......... Very Happy
jen mě napadla jedna otázka... to se ale asi bude týkat organizátorů Dědictví, ale pokud byste to někdo věděl taky, tak to rozhodně vadit nebude Wink! Jen, že na Cintru se musí od určitého věku brát nějakých pár lidí s sebou... jestli jsem to ovšem dobře pochopila... nebo tak nějak to bylo řečeno. A tak jsem se chtěla zeptat, od kolika let to platí?
Návrat nahoru Goto down
Aeriss
Sedlák
Aeriss


Poeet p?íspivku : 16
Age : 32
Registration date : 08. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 10, 2007 12:44 pm

Ahojte všici! Very Happy

nějak sem se tu dlouho neukázala a teď sem si konečně našla trocha času..... tak mě tu máte. Wink
Já když vidím, jak tady má každý tolik odvahy( viz Leylle, Saška....) ,tak.... tu svoji ztrácím čím dál víc... Crying or Very sad no, myslim, že budu ještě hodně přemýšlet, jestli tam pojedu.... přeci jen se na to zcela necítím.... Neutral
Jo a Aryllien, myslim, že pokud se ti nic nestane na letošním táboře, tak se nemáš čeho bát.... leda mě, ale jelikož nevim, jestli jedu, tak se prakticky nemusíš bát ničeho... lol!


Naposledy upravil dne Fri Jul 13, 2007 5:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 10, 2007 1:08 pm

Hej zdarec lidi cheers sem z vás uplně nejvíc nadšená...vážně ste mě hodně potěšili...konečnš ve vás začínám zase poznávat ty starý pravý kámoše ze skautu co vždycky držej spolu a navzájen se podpařujou What a Face
Co se týče odpovědi na tvou otázku Sári tak na Cinru můžeš jet od 11 do 16 let(včetně) obsolutně bez obav-teda musíš mít nad sebou starší dozor a pokud ti je víc jak 16 let, tak musíš mít pod sebou myslím nejmíň 5 účastníků,ale tohle nevím uplně přesně,takže se raděj podívej na www.cintra.cz a tam najdeš uplně všechno včetně pravidel, který sou dost podobný v něčem těm z larpu, ale je toho tam trochu víc,tak by bylo potřeba si to všechno pořádně přečíst stejně jako když se jelo ny Dědictví...a ze starších by tam měl jet Jirka a možná by jela i sestra ale to nevím.Každopádně minule nás přihlašoval Jirka hromadně a všichni sme ho useli poslouchat!!! king

vážně řekněte co nejvíce lidem jak s fórem zacházet a myslím že tady za chvíli přibude plno dalších příspěvků názorů atd...
Jen taková poznámka spí se tam na velké louce ve stanech, který si sami dovezem a vaří se tam na vařičích co si přivezete a jí se to co si koupíte a dovezete z Olomouce...takže není problém se nějak domluvit pig
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 10, 2007 7:54 pm

Když to tady tak čtu, tak se těším víc a víc... Very Happy ale nevím no... chtěla bych jet.. Aeriss psala, že se na to necítí... ehm, nápodobně... jenže mám pocit, že tam jedou všichni, co bojovat umí. V tom bude asi ten největší problém... a vlastně by být nemusel, třeba se to do té doby naučím... cyclops pirat!!

Aha, takže kdyby chtěla jet ségra, která má 17, tak už musím mít s sebou dalších 5 lidí... tak to nevím, jestli pojede.. ono není asi moc lehky shánět nějakých 5 lidí, kteří by chtěli jet, co?
Hej, já bych tak ráda jela... A nepamatuješ si, kolik ta Cintra stála dohromady se vším všudy (mám na mysli i to jídlo atd..) peněz? Obávám se totiž, že když bude další pokračování Dědictví a pak má být prý nějaká ta hra od AVG TýMu... no uvidíme...
Cool
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 10, 2007 8:00 pm

Aha, tak já už to chápu s těmi 5 lidmi a člověkem starším nad 16 let. Kolik vás jelo minulý rok? Teda jako lidí, kteří jeli tak nějak dohromady... který prostě Jirka přihlašoval... no, jak to mám ještě nazvat... snad to Mádi pochopíš drunken Laughing
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 10, 2007 9:29 pm

Sári tak minule nás jelo pod Jirkovým vedením 9 a řekla bych že všichni co jeli by letos chtěli jet zase...teda až na Kebču kterýho tam velmi zklamal náš debilní císař Kačer("Kacher"), kterej byl prostě absolotní máčka a totální blb,takže naše skupinka se absolutně vybodla na jeho rozkazy a dělali sme si každej co sme chtěli-teda kdyby to tak dělali všichni tak to asi dopadne hodně blbě...no co už...sme známí jako zběhové z bitev a osoby co jdou na vlastní pěst Very Happy z čehož vyplývá,že pokud pokud se vám podaří navnadit a přemluvit dostatečně hodně lidí,tak může jet bez problémů i Markéta,páč má generace jede tento rok naposledy jako normální členové a účastníci (příště už budem muset mít pod sebou děcka a nebo jet jako CP)Tak doufám,že sem aspoň trochu odpověděla na to co si chtěla queen
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 10, 2007 10:49 pm

no supeer supeer, teď se mi to celý smazalo Sad Evil or Very Mad scratch affraid tak ještě jednou... Rolling Eyes
Myslela jsem, že vás jelo minulej rok víc, než jen devět, ale třeba je to optimální počet Wink ... a tento rok nás pojede doufám víc!! nebo taky Vás možná pojede víc, není jisty, že jedu Wink Ale jak jsi psala s tím, že budeme muset poslouchat toho, který s námi pojede jako starší osoba a pokud to zase bude ta, co jela s vámi i minulý rok, tak se trošku bojím. Ještě teď si živě představuju tábor minulý rok...pamatuješ Wink ?? Krize...tak doufám, že se to tam popřípadě nebude opakovat...
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 10, 2007 10:49 pm

Jéjej, tak vás tam znají takhle??? Very Happy Very Happy No tak 8.středisko se vyznamenalo, ale to je dobře Very Happy Very Happy !!!! Možná... Wink
Tak to je super, kdyby mohla jet i ségra...minulý rok jsi tam z holek byla jen Ty a Verča, že? Když jsem tak pročítávala stránky o Cintře, který jsi napsala, tak tam je zmíněno, že průměrně tam jezdívá okolo 350 lidí! To je úlet Wink !!
Hm, tak teď pro změnu mi to nechce jít odeslat... pokud se to tam objeví, tak to bude zázrak!
Mám nápad, zkusím to odeslat po kouscích... tak už to jde
Wink
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 8:33 pm

Já myslím že těch 9 byl velmi dobrý počet a docela sme si tam všichni sedli-teda co já vím...možná sem někomu vadila se svejma otravnejma otázkama člověka, co tam bylo poprvé a ještě ke všemu nečetl Zaklínače,takže sem si nepamatzovala skoro žádnej název města či nějakého CP...což už si těď snad pamatovat budu!!! No a myslím,že si nás tam asi nepamatujou jako 8.středisko=zběhové a ignoranti...spíš si pamatujou jednotlivý osoby a jejich ehm "činy" Very Happy no ale to je věc jednotlivců a nemusí se to vůbec týkat celé skupiny z Olmika rendeer A jak si správně řekla minule sem tam jela i když sem tam neměla žádnou holku,kterou bych znala,páč s Verčou z taj-či (promiňte nevím jak se to správně píše) se znala my sister, která byla s ní domluvená,že vemem my stan a budem tam spát 3...jenže sestra onemocněla a tak sem se tam s Verčou seznámila sama... queen znala sem tam jenom naše kluky Wink A těch lidí je tam vážně hafo...
Návrat nahoru Goto down
Aeriss
Sedlák
Aeriss


Poeet p?íspivku : 16
Age : 32
Registration date : 08. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 9:44 pm

Jak to tak vidím, tak už je si tu většina lidí jistá, že jede.... asi bych se neměla nechat zahanbit a jet též, ale.... ehm.... myslím, že v tomto směru mám jisté mezery..... ale říkali jste, že tam budou i lidé, kteří taky neumí moc bojovat... (ne že by mi neznalost druhých dodávala odvahy, ale třeba tam nebudu sama, kdo neumí bojovat... Very Happy ) No mylím, žebudu ještě stále přemýšlet.... Smile


Naposledy upravil dne Fri Jul 13, 2007 5:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 10:28 pm

jejda osoby vy ste takový paka!!! Exclamation Wink pig vždyť už máte za sebou přece Dědictví a to mnoho z lidí co tam pojedou bude teprve držet zbraň poprvé v ruce rabbit vážně se nemáš čeho bát Aeris...je to vážně vpohodě a jak se všechno vyvine bude záležet pouze a jen pouze na tobě a tvých reakcích...
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 12, 2007 1:02 pm

hups, tak to bych si toho Zaklínače asi přečíst měla, co Very Happy ? Abych byla trochu v obraze...
Hej, ale já mám fakt pocit, že tam asi vážně pojedu Very Happy ... ale holky, Aeriss, Arylien a Saško, pojeďte taky!!!! Jasný??? Very Happy No, Tebe se Mádi asi ptát nemusím, že Wink ??
Ldiii.....já už se začínám dokonce pomalu ale jistě těšit Very Happy Very Happy !!! A já mám nápad Wink Very Happy Very Happy !!! Na táboře nás Mádi budeš učit bojovat Very Happy Very Happy alien geek !! Samozřejmě, ve volné chvíli Wink ...
Návrat nahoru Goto down
Aeriss
Sedlák
Aeriss


Poeet p?íspivku : 16
Age : 32
Registration date : 08. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 13, 2007 5:02 pm

Tzn. že si na tábor bereš meč? Kdysi se v mé hlavě zrodil stejný nápad, ale já ho radši zasunula do pozadí.... Smile No a i kdybych si ho chtěla vzít, tak nejspíš nemám co, bo mi ho prožral červotoč.... scratch Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 14, 2007 1:42 pm

nene, na tábor si meč neberu, ale je tam přece spooooousta klacků, ne Very Happy ??? A jestli vůbec Máďa bude mít chuť, náladu a tak... takže to nevidím zas tak jasně Wink
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 14, 2007 3:14 pm

Arrow kuk tak sem se tu zase jednou stavila...docela zajímavej nápad s tím mečem...ale brát ho s sebou asi vážně nebudu.Klacků tam až zase tolik nejni´no ale dáj se tam najít i nějaký dobrý malý stromečky a nějak nenápadně je ufiknout-normální suchá větev se ti hned zlomí,takže by se to asi muselo řešit takto barbarsky :pig:Takže pokud budete mít zájem tak se tam aspoň trochu můžem snažit něco se naučit-podotýkám,že já šermovat neumím jen se prostě nebojím dát ránu... A sem velmi ráda,že už mluvíte o tom,že tam jedete,páč já jedu na 100% a těším se na to už od minulé Cintry Very Happy a vážně bych tam nechtěla jet sama za holky...Takže o tom říkejte dalším lidem ať je nás co nejvíc a pak už se nebudem bát vlka nic Very Happy Wink Exclamation Laughing Cool pirat
Návrat nahoru Goto down
Aeriss
Sedlák
Aeriss


Poeet p?íspivku : 16
Age : 32
Registration date : 08. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 15, 2007 9:41 pm

No, kdyby to byl jenom vlk.... Wink mám strach, že to bude něco mnohem horšího..... Crying or Very sad Neutral Ale co už, třeba to zvládnu..... snad.... Question Rolling Eyes kdyžtak mi někdo přijde na pomoc.... I love you pirat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 10:50 pm

ehm..teď nevím, co si mám myslet, když jsi Mádi řekla, že tam moc klacků nebude... bom cyclops jo tak stromečky kácet..?? Very Happy Very Happy Sestra mi říkala, co jste prováděli na staváku Twisted Evil alien !!
Tož já zájem mít určitě budu Wink ! Máš prvního zákazníka a učence Very Happy !
Ostatní holky překecáme na táboře, uděláme tam Cintře pořádnou reklmau Very Happy Very Happy !! Heeej, dneska si mě moc nevšímejte, jen mám strááášně dobrou náladu Very Happy Very Happy !! Joo, teď jsem si vzpomněla (ehm, to se sem ale moc nehodí...), jen taková vsuvka, která už se tu nikdá neobjeví...Mádi, přečetla sis ten mail, kde vysvětluju to s tím Markýzem? Respektive, došel Ti? Nechtěla bych to psát ještě jednou... cat
Aeriss....Ty a něco nezvládnout??? O tom mi ani nepovídej I love you Very Happy Very Happy !!! A když budeš v nouzi, přijdu já a bude to Very Happy !!!
Hm, dneska už vážně melu pátý přes devátý... rendeer
Tak se tu zatím mějte (alespoň do té doby, dokud se tu neobjevim já Very Happy (to byl samozřejmě vtipec lol! afro santa )
Návrat nahoru Goto down
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 18, 2007 1:36 am

Hm nechci tu nikde zakládat nové téma takže píšu sem.. Jezdí někdo z vás na jiné než skautské akce typu cintra nebo BPA doksy??
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Aeriss
Sedlák
Aeriss


Poeet p?íspivku : 16
Age : 32
Registration date : 08. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 18, 2007 12:57 pm

Tak dík Leylle.... aspoň někdo, na koho se můžu spolehnout.... cheers
No já myslim, že když ufikneme pár stromků, tak to až zas taková tragédie nebude... (nechci tím říct, že nejsem ekologicky založený člověk!) ostatně, dá se to pak použít ještě na další věci..... Teď mě zrovna nic nenapadá scratch , ale to přijde Idea
Uvidíme, uvidíme.... pig Very Happy
Jo a Leylle, taky už potřebuješ tábor stejně nutně jako já? Wink Já osobně se už nemůžu dočkat Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Válka o Cintru 2007
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Silvestr 2007/8 aneb Bohunina volba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dědictví temných časů :: Koš :: Koš-
Přejdi na: