Dědictví temných časů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví temných časů

Fórum o akci a mnoha dalších věcech.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Válka o Cintru 2007

Goto down 
+9
skica
Aeriss
Dolidh
Saška
Leylle
Rodrigo/Gork
Máďa-Torra
Donghail
Göllnir-Řvoun
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
andilekCH
Vězeň



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 03. 10. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 6 Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 8:47 pm

Mado,strašně moc se ti omlouvam,že jsem to tak v tu sobotu v noci přehnala se svym smichem.POkud bychom spolu prožili ještě nějakou takovou akci,tak ti slibiju že se vynasnažim,aby se to už neopakovalo.Zapomenem na to ?Odpustiš mi? confused
Návrat nahoru Goto down
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 6 Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 11:54 pm

Ruka boli, ale je v poradku... afro
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 8:06 pm

andilekCH napsal:
Mado,strašně moc se ti omlouvam,že jsem to tak v tu sobotu v noci přehnala se svym smichem.POkud bychom spolu prožili ještě nějakou takovou akci,tak ti slibiju že se vynasnažim,aby se to už neopakovalo.Zapomenem na to ?Odpustiš mi? confused
Very Happy milá Anežko já sem to nemyslela nijak špatně jen mě to v tu chvili připadlo od tebe trochu(hodně) nevhodný,když bylo 0:15 a všichi kolem už měli dávno půlnoc...neřeknu nic,kdyby to bylo před večerkou...no prostě stalo se a konec...jen prostě by bylo dobrý aby ses příště trochu ovládala...jinak tvůj smích je naprosto senzační a je jen dobře že se pořád směješ-aspoň tím rozdáváš lidem kolem sebe dobrou náladu Cool a je velmi srandovní pozorovat lidi,co se totálně prohýbaj smíchy, páč tvůj smích byl jako lavinová reakce Very Happy
Arrow taky se těším na naši další akci a doufám,že to bude už teď na Stínech prokletých...
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Válka o Cintru 2007 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 6 Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 7:33 pm

No je to asi velká blbost ptát se na to už teď a taky tady na fóru, kde všeho všudy píše tak max 5 osob (teda asi si to čte víc lidí,ale nevím z jakého důvodu sem málokdy něco napíšou), ale velmi by mě zajímalo, kdo byste rád jel na Cintru 2008???
-páč ehm chci vědět předem jestli mám vůbec šanci se tam letos dostat...no jako samotné se mi totiž jako CP jet nechce!

Tak kdyby ste se ráčili vyjádřit, byla bych nanejvýše potěšena... a tím myslím vážně všechny co si to přečtou... Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Válka o Cintru 2007 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka o Cintru 2007   Válka o Cintru 2007 - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Válka o Cintru 2007
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Silvestr 2007/8 aneb Bohunina volba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dědictví temných časů :: Koš :: Koš-
Přejdi na: