Dědictví temných časů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví temných časů

Fórum o akci a mnoha dalších věcech.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jakou zrovna čtete knihu?

Goto down 
+7
Göllnir-Řvoun
Rodrigo/Gork
skica
Leylle
Máďa-Torra
Saška
Dolidh
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 10:43 pm

Již to neřešme, tento topic je o něčem jiném. (Již bez komentáře)
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 6:24 pm

Dlouho jsem tady nebyla, ale musím přiznat, že mě dooost překvapilo jak se tady tahle diskuze rozjela farao ....a musím podotknout, že za chvíli budu číst asi tak sešity a učebnice..... sunny a už se fakt těším Sad
Návrat nahoru Goto down
Aeriss
Sedlák
Aeriss


Poeet p?íspivku : 16
Age : 32
Registration date : 08. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 10:21 pm

Za chvíli? Ty je ještě nečteš? flower
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 10:31 pm

Držte se prosím daného tématu. Děkuji
P.S. Začal někdo číst poslední díl Harry Pottera v angličtině?
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 9:17 pm

Ne ale už jsem četl CZ... Pak to ještě srovnám s českým oficiálním překladem.. očekávám že to bude to samé..
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 1:09 pm

skica napsal:
Ne ale už jsem četl CZ... Pak to ještě srovnám s českým oficiálním překladem.. očekávám že to bude to samé..
Co tím myslíš? Jako Harryho Pottera nebo co? Nějak jsem nenašel na co to navazuje.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 7:30 pm

Pokud jsem to dobře pochopila...jako, že si myslím, že jo...tak to souvisí Harrym Potterem farao
Návrat nahoru Goto down
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 9:32 pm

Jo-- CZ jest český překlad HP7 a reagoval jsem na předešlý příspěvek.
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 4:59 pm

Uff....nějak se to tady zaseklo na mrtvém bodě. Tož jakou čtete knihu???? flower ....Já čtu...ehm...počkat....jo....pohádky v angličtině....jediný co dokážu přeložit!!! cherry
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 6:23 pm

Já přemýšlím, jestli ho vůbecčíst v češtině, anebo už jen v angličtině, i když to asi nakonec skončí u té češtiny. Český amatérský překlady mám, ale nebude to extra kvalita.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 7:32 pm

Já se děti obávám, že má maličkost Harryho Pottera 7 nebude mít chuť číst. Já vím, že víte, že si ho přečtu ale i tak... Od pátého dílu mi to připadá spíš jako telenovela... bounce Možná je to jen mým momentální negativním pohledem na svět, způsobeným bolestí zubů, ale to nic... scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 8:43 pm

ehm no taky sem měla snahu číst Pottera v anglině,teda segra si ho pučila od učitelky myslím a nějak ho přestala číst a já ho našla u nás v autě,takže když sme jeli na Bouzov,tak sem si točetla a docea sem tomu aji rozumněla teda až na Hagridovu angličtinu se to dá číst...
A jinak sem si (nedobrovolně) pučila ze školní knihovny Chrám matky Boží v Paříži od Viktora Huga a no nějak sem se k tomu ještě nedostala Very Happy cherry budu z toho muset mít referát do čj No
Návrat nahoru Goto down
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 2:45 pm

Toš aby jste si nestěžovali, že se to tu nehybe, tak já včil čtu:
[color=cyan]Jak jsem vyhrál válku
(Patrick Ryan)-docela čitelná a aj srandovní povinná četba k maturitě clown , dále Černý kocour(E.A.Poe)-soubor povídek pro silnejší nátury, často dost nechutný(např.:"...v náhlém návalu zlosti jsem kocourovi vypích oko nožem affraid ..."), taky povinná četba. No a chystám se číst [color:7586=cyan:7586]Foucaultovo kyvadlo(Umberto Eco), četla sem od tohodle autora už aj Jméno růže(doporučuju), tak doufám, že tadle knížka bude stejně kvalitní Cool
Určitě si něco z toho přečtěte, nenechte se odradit mejma názorama, sou to dobrý knížky study
Četl jste někdo něco z toho?
Návrat nahoru Goto down
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 2:48 pm

pardón, nějak se mi potento barva u předešlého příspěvku. lol!
Tak co čtenáři? Co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 3:42 pm

Áďo, hodně štěstí s Foucaultovým kyvadlem. Je to opravdu hodně těžký. Jsem v půlce a radši jsem si šel číst jízdenku na tramvaj...
Ale Jméno růže je moc pěkný a už to mám úspěšně za sebou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 5:23 pm

wow, Černého kocoura jsem se chystala číst (a taky jsem přečetla, ovšem jenom kousek.. cyclops ), ale nějak jsem toho nechala. No, některý části jsou poněkud... zajímavé... pig alien ale jednu knížku, kterou mi koupila babička (Stopy hrůzy - Neznámá v zrcadle), jsem mohla číst pořád.. není to nějaká hrůza, ale je to dobrý Wink četla jsem to na lyžáku minulej..kecám, už předminulej rok... geek asi ji vezmu s sebou na Cintru afro
Návrat nahoru Goto down
Tariana Morsia
Strážný
Tariana Morsia


Poeet p?íspivku : 66
Age : 31
Registration date : 02. 10. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 8:43 pm

Leylle napsal:
wow, Černého kocoura jsem se chystala číst (a taky jsem přečetla, ovšem jenom kousek.. cyclops ), ale nějak jsem toho nechala. No, některý části jsou poněkud... zajímavé... pig alien ale jednu knížku, kterou mi koupila babička (Stopy hrůzy - Neznámá v zrcadle), jsem mohla číst pořád.. není to nějaká hrůza, ale je to dobrý Wink četla jsem to na lyžáku minulej..kecám, už předminulej rok... geek asi ji vezmu s sebou na Cintru afro
ja jsem četla něco podobnýho bylo to z edice husí kůže a čatla jsem o vrždícím fotáku a asi další 3 knížky a už si nepamatuju o čem byly. Ted si oakuju tolkienovo Silmarlion.je to moc pekny a cetla jsem to naposledy v 5 tříde kdy jsem z toho moc nemela protoze je to stasne slozity... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 4:19 pm

Černého kocoura znám. Ty máš tu knížku půjčenou nebo vlastní? Měl bych o ni zájem, protože se ke mě ten příběh dostal převyprávěnou formou, ale knihu jsem nečetl.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 8:29 pm

Rodrigo/Gork napsal:
Černého kocoura znám. Ty máš tu knížku půjčenou nebo vlastní? Měl bych o ni zájem, protože se ke mě ten příběh dostal převyprávěnou formou, ale knihu jsem nečetl.
Michale zkus zajít do školní knihovny-je otevřená vždycky o velké přestávce v Po, St, Čt...mají tam spoustu knížek a některý docela zajímavý...ale taky tam mají něco lidi pujčený třeba hodně dlouho,takže se tam můžeš chodit ptát na to samo porád dokola a stejnak ti řeknou že je to furt pučený...výhoda je,že tam dokupujou i nový knihy (př.Boží bojovníci, atd.)...pokud se nemýlím,tak většinu povinné četby má segra pučenou odtud...
Návrat nahoru Goto down
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 1:19 pm

Jo Foucaultovo kyvadlo je fakt nářez. Pokud se to odvážíte někdo číst, doporučuju to zdolávat po co nejvíce stánkách study (nejlíp 50 a víc Very Happy ), protože jak si to rozkouskujete tak uplně ztratíte souvislosti. Souhlasím s panem Yarpenem, je to těžké čtení, ale kvalitní autor se pozná.
Mě se to docela líbí, ale času je na takovéto čtení pomálu, tak jsem si pujčila něco lehčího(nejlen na pochopení, ale i váhově Wink )co se dá číst v nudných hodinách pod lavicí... je to knížka od Paula Coelha Alchymista, je to moc hezky psané, dobře se to čte i chápe(stíhám i vnímat výuku Cool ). Styl mi trochu připomíná Malého prince, komu se líbil, ať určitě zkusí Alchymistu. (dá se půjčit v Hejčínské knihovně, dokonce i v angličtině)
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 5:38 pm

Toto zajímavé téma nám trošku umírá.... oživíme ho:

Právě čtu: A. Sapkowsky - Krev Elfů
Jacques Bergier, Louis Pauwels - Jitro kouzelníků
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 9:34 pm

Ta Krev elfů by mě taky docela zajímala...
Já sem se teďka orzhodla že si konečně dočtu všechny díly Narnie,takže sem si během 2 dnů přečetla díl Kůň a jeho chlapec,potom sem teďka v sobotu večer přečetla Stříbrnou židli a mám rozečtený Čarodějův synovec a Poslední bitvu a nějak nevím jak to mám udělatdál,páč se mi nechce číst poslední díl dřív než dočtu všechny ostatní jenže Čarodějova synovce na rozdíl od závěrečné knížky doma nemám...
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 2:15 pm

Právě čtu: A. Sapkowsky - Čas opovržení
Jacques Bergier, Louis Pauwels - Jitro kouzelníků

Krev elfů ti klidně půjčím... jen si tím doma něco napokapej...
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 4:50 pm

Momentálně čítám:

Pán Proroctví - G.P. Taylor
Možná, možná ne - Robert Fulghum

Pro vás nejspíš nazjímavý knihy, ale mě to baví!
Surprised
Návrat nahoru Goto down
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 8:50 pm

Sapkowski.... lux perpetua
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Sponsored content





Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jakou zrovna čtete knihu?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dědictví temných časů :: Ostatní :: Volná diskuze-
Přejdi na: