Dědictví temných časů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví temných časů

Fórum o akci a mnoha dalších věcech.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jakou zrovna čtete knihu?

Goto down 
+7
Göllnir-Řvoun
Rodrigo/Gork
skica
Leylle
Máďa-Torra
Saška
Dolidh
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 9:29 pm

Takže Wink , já zrovna dočetla knížku Amulet Samarkandu-Bartimaeova trilogie.
Je to jedna z nej knížek, takže doporučuju přečíst Very Happy . Pokud chcete o ní něco vědět, tak se zeptejte mě....nebo zvolte červnovou pevnost, kde je info o všech třech dílech Smile .
Jo, kdyžtak další good kniha je Pán Pelyňku, sice to je trocha jinej soudek než to nevrchu Laughing ,ale je to dost dobrý! Cool ...tož se mějte!
Návrat nahoru Goto down
Saška
Tulák



Poeet p?íspivku : 9
Age : 29
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 11:12 pm

Já zrovna čtu Narnii a čekám na novej a poslední díl Harryho Pottera.
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 4:15 pm

Tož to já taky Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeTue Jul 10, 2007 1:18 pm

OH jé Narnie je super ,ale čatla sem ji už docela dávno a nějak sem to nedočetla...což mě teď docela mrzí a určitě to napravím Wink Já teď momentálně čtu více věcí naráz,ale to jedno nesmím ještě před táborem nikomu říct a to druhý jsou povídky o Zaklínači...je to super...teda občas(docela často) nemravné, ale docela příhodné je přečíst si spíš ságu kvůli Cintře,páč je podle toho dělaná study což já sem teda ještě nečetla,ale hodlám to co nejdřív udělat... queen
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeTue Jul 10, 2007 10:56 pm

Přesně na tohle jsem myslela, že pokud pojedu na Cintru musím si přečíst knížky o Zaklínači... Very Happy A jinak mám rozečtenýho Tolkiena (Pána Prstenů), pak knížku Pane Bůh, tady Anna, pak jednu knížku, která se jmenuje zkouška životem...? Mám pocit, tu jsem začal číst, až teďka někdy Wink, pak Bůh či ďábel... ještě tak rychle vzpomínám, co bych mohla číst za knížku Very Happy ... no rozhodně chci ještě přečíst Silmarilion Smile ! A Narnii mám taky rozečtenou..asi 4. díl...? Sama už ani nevím Very Happy ... no těch knížek je spousta Wink Very Happy !!
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 8:42 pm

Leylle napsal:
Přesně na tohle jsem myslela, že pokud pojedu na Cintru musím si přečíst knížky o Zaklínači... Very Happy A jinak mám rozečtenýho Tolkiena (Pána Prstenů), pak knížku Pane Bůh, tady Anna, pak jednu knížku, která se jmenuje zkouška životem...? Mám pocit, tu jsem začal číst, až teďka někdy Wink, pak Bůh či ďábel... ještě tak rychle vzpomínám, co bych mohla číst za knížku Very Happy ... no rozhodně chci ještě přečíst Silmarilion Smile ! A Narnii mám taky rozečtenou..asi 4. díl...? Sama už ani nevím Very Happy ... no těch knížek je spousta Wink Very Happy !!


Jo to by asi bylo dobrý přečíst si ty knížky kvlůli Cintře aspoň bys v tom neměla takovej zmatek jako já Very Happy ale i bez toho sem si Cintru řádně užila Smile Pán Prstenů je prostě základ to musí mít přečtený každej sparávnej fanoušek fantasy a co se týče knížky Bůh či ďábel,tak tu mám vlastně taky rozečtenou-teba myslím,že to bylo od Jarmily Loukotkové a skončilo to někde u mě na poličce Cool snad se k tomu někdy vrátím...
Návrat nahoru Goto down
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeWed Jul 18, 2007 1:37 am

Pilipiuk:Kroniky Jakuba Vandrovce
Sapkowski: Boží bojovníci
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeSat Jul 21, 2007 9:40 pm

skica napsal:
Pilipiuk:Kroniky Jakuba Vandrovce
Sapkowski: Boží bojovníci
Hej tak na Boží bojovníky se taky už zatraceně dlouho chystám...a jelikož sem právě dočetla ty povídky o Zaklínači asi to začnu někde shánět... Wink páč Narenturm byl super a dobře se mi to četlo...
Návrat nahoru Goto down
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeSun Jul 22, 2007 12:48 am

Za chvilku vyjde 3. část Lux perpetum nebo jak to je.. Doufám. Čte tu někdo i české autory?? mnohdy lepší než zahraniční..

M. Žamboch: Líheň
A. Norton: Sargasové moře
Simon R. Green: Cesty, po kterých jsme se nevydali
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeThu Jul 26, 2007 12:07 pm

Pilipiuk, to je polský autor a píše dosto upírech, ne? Boží bojovnící se mi oproti jedničce vůbec nelíbíli. Jsem ve čtvrtině a vůbec mě to nebaví.
Čeští autoři jsou možná slušní, ale na zahraniční nemají. Nebo aspoň těchto pár autorů je o dost lepších: Sapkowski, Tolkien, Feist, Tracy Hickman&Margaret Weis...
Je jich o dost víc. Je však pravda, že takovej Žmboch bude lepší než Zabíječ draků, Conan.


Naposledy upravil dne Wed Aug 01, 2007 10:50 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 9:53 pm

Pilipiuk má svého Vandrovce... což je kapacita --Chuck Noris hadr Very Happy Ohledně božích bojovníků.. doporučuji přečíst 2x po sobě.. pak je to supr..j Jasně Tolkien či Feist se nedají srovnávat s českou tvorbou.. Spíš mi šlo o srovnání západní a východní fantasy.. I Medek Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 10:12 pm

Nevím co máš proti českým autorům Ebr.... přečetl jsem Legendy České fantasy a myslím že češi píší dobře. Nelze srovnávat špicka s elitou..... Feist, Tolkien, Sapkowsky.... to je špicka.

Od Pilipiuka jsem četl jen Tři sestřenky(nebo tak nějak) a líbilo se mi to.

No a ted čtu klasiku- Jméno růže od Umberta Eca


Naposledy upravil dne Sun Aug 05, 2007 12:08 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 10:54 am

No, ano pár autorů český je dobrých, ale přece jenom na mistry nemají. Takže pokud nemá člověk přečtený klasiky fantasy(Tolkien, Lewis....) a ještě úplně neví, jestli ho bude fantasy bavit, tak není moc dobrý číst český autory, protože to není opravdová kvalita. Postupem času klidně, ale přečíst nejdřív Žambocha, i když je dobrej, než přečíst jako první Pána Prstenů největší klasiku a představitele fantasy žánru?
Jinak já čtu různý povídky a jako knihu Abhorsenka(Garth Nix).
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 10:59 am

Leylle napsal:
Přesně na tohle jsem myslela, že pokud pojedu na Cintru musím si přečíst knížky o Zaklínači... Very Happy A jinak mám rozečtenýho Tolkiena (Pána Prstenů), pak knížku Pane Bůh, tady Anna, pak jednu knížku, která se jmenuje zkouška životem...? Mám pocit, tu jsem začal číst, až teďka někdy Wink, pak Bůh či ďábel... ještě tak rychle vzpomínám, co bych mohla číst za knížku Very Happy ... no rozhodně chci ještě přečíst Silmarilion Smile ! A Narnii mám taky rozečtenou..asi 4. díl...? Sama už ani nevím Very Happy ... no těch knížek je spousta Wink Very Happy !!
No mít rozečtených více knih, není moc dobré. Člověk si je tolik neprožije. Někteří to tak dělají, ale to jsou většinou lidé, kteří přečetli spousty knížek a tak některé čtou propotěšení, jiné pro poznatek. Já mám občas taky rozečtené třeba 2 knížky, ale většinou ne a taky ne více jak dvě, pak už to je chaos.
Na Cintru vůbec nemusíš mít přečteného Sapkowského. Úplně v pohodě tam můžeš jet, bez jedinného přečteného řádku. Je to na každým z vás, jestli si to chcete přečíst nebo ne. Stejně Cintra není zas tolik příběhová, aby siji člověk nemohl užít bez toho, aniž by ji znal.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 2:24 pm

Jo, to je pravda... i když, děje knížek nebo tak semi dohromady nepletou, což mě celkem udivuje. A některý knížky si pěkně vychutnám i tak. Jde o to, jestli mě ty knížky baví. Pak mi nic nebrání v tom, abych si je nějak neužila... ale je blbost mít tolik rozečtených knížek. Jenže já vždycky dostanu nějakou novou knížku, na kterou mám zrovna náladu a která mě hodně baví a už ji jdu číst a na tu knížku, kterou už rozečtenou mám, zapomenu... Wink
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 11:02 pm

To musíš být gurmán děvenko... Laughing study
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 4:13 pm

Yarpen Zigrin-Řvoun napsal:
To musíš být gurmán děvenko... Laughing study

jj, kdyby to šlo... Wink
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 6:14 pm

Leylle napsal:
Yarpen Zigrin-Řvoun napsal:
To musíš být gurmán děvenko... Laughing study

jj, kdyby to šlo... Wink

A proč by to nešlo? Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 8:07 pm

Yarpen Zigrin-Řvoun napsal:
Leylle napsal:
Yarpen Zigrin-Řvoun napsal:
To musíš být gurmán děvenko... Laughing study

jj, kdyby to šlo... Wink

A proč by to nešlo? Smile

Protože mě baví všechny knížky, který mám rozečtený a nevím, kterou tak nějak upřednostnit...
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 10:19 pm

Upřednostni to nejkvalitnější.... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 10:37 pm

Yarpen Zigrin-Řvoun napsal:
Upřednostni to nejkvalitnější.... Wink

noo, to by šlo, ale co když jsou tak většinou všechny na stejné úrovni? (krom pár některých, pravda...)
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 12:12 am

Tak máš asi holt smůlu a musíš si vybrat. Čti to, na co máš náladu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 11:38 am

Yarpen Zigrin-Řvoun napsal:
Tak máš asi holt smůlu a musíš si vybrat. Čti to, na co máš náladu.

a v tom je právě ten háček Wink pokaždé mám náladu na něco jiného a právě proto mám pak tolik rozečtených knížek a nemůžu jednu pořádně dočíst, ale už se to doufám bude brzy chýlit ke konci, protože už to chci mít jednu provždy všechno přečetný, tak se do toho budu muset pustit Wink
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 8:02 pm

Moc se s tím páráš. Dočítej to postupně. Začni tím na co máš náladu a propříště čti jen jednu knihu;-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 8:09 pm

Yarpen Zigrin-Řvoun napsal:
Moc se s tím páráš. Dočítej to postupně. Začni tím na co máš náladu a propříště čti jen jednu knihu;-)

Kdo by se nepáral Very Happy tak pro příště už to snad zvládnu Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jakou zrovna čtete knihu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou zrovna čtete knihu?   Jakou zrovna čtete knihu? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jakou zrovna čtete knihu?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dědictví temných časů :: Ostatní :: Volná diskuze-
Přejdi na: