Dědictví temných časů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví temných časů

Fórum o akci a mnoha dalších věcech.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Co očekáváte?

Goto down 
+6
Donghail
skica
Dolidh
Göllnir-Řvoun
Máďa-Torra
Rodrigo/Gork
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Tariana Morsia
Strážný
Tariana Morsia


Poeet p?íspivku : 66
Age : 31
Registration date : 02. 10. 07

Co očekáváte? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 5:04 pm

já už se docela dost tesím... co vy?? Laughing Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Co očekáváte? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 7:52 pm

Tariana Morsia napsal:
já už se docela dost tesím... co vy?? Laughing Smile Very Happy
Musím přiznat, že se taky těším cyclops a podotýkám, že neznám nikoho, kdo by tam jel a nětěšil se!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tariana Morsia
Strážný
Tariana Morsia


Poeet p?íspivku : 66
Age : 31
Registration date : 02. 10. 07

Co očekáváte? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:44 pm

Aryllien napsal:
Tariana Morsia napsal:
já už se docela dost tesím... co vy?? Laughing Smile Very Happy
Musím přiznat, že se taky těším cyclops a podotýkám, že neznám nikoho, kdo by tam jel a nětěšil se!!! Very Happy
přesně tak!! at už to uteče!!! ne vlaste ne ja musim dodelat zbran.... budeme ji delat s Aeriss o víkendu u nás doma... sejde se tam i pár skautek od Aeriss z družinky.... bude to sranda...hlavně aby se na meč vůbec dostal čas....no nic musíme se snažit.... Very Happy Laughing bounce geek flower
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Co očekáváte? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 7:55 pm

Hej lidi to nejni možný tady člověk nějakej čas nejni a ejhle se tu navrší spousta new příspěvků a taky noví lidi What a Face vážně supr jméno Tariano Very Happy
doufám,že ty vaše zbraně taky něco vdržej!!! Taky mi v poslední době připadá,že tam pojede více holek než kluků co žbych teda ani nečekala,páč většinou se říká,že kluci sou na takovýhle akce spíš stavění...no a navíc mejí v oddíle více členů...hm že by to třeba bylo tím,že všichni orgové sou mužského pohlaví a proto to tam táhne víc holky?Laughing Cool Wink I love you scratch No každopádně to vypadá,že ti co jeli minule nejspíše docela navnadili další lidičky a doufám,že nás bude o hodně víc,aby se to daslo nazvat aspoň malou armádou či vzbouřeneckou skupinou?!?!?!
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Co očekáváte? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 8:50 pm

Hej orgové vážně chválím ten popis jednotlivých postav co ste dali nově na stránky je vážně super...a konečně se z toho dá vyčíst aspoň trochu víc Very Happy jen mě trochu udivilo,že tam nejsou nijak zmíněné královny...To tentokrát nebudou??? Nebo pardon pokud pro ně máte vymyšleno něco jinýho...
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Co očekáváte? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 10:55 pm

Máďa-Torra napsal:
Hej orgové vážně chválím ten popis jednotlivých postav co ste dali nově na stránky je vážně super...a konečně se z toho dá vyčíst aspoň trochu víc Very Happy jen mě trochu udivilo,že tam nejsou nijak zmíněné královny...To tentokrát nebudou??? Nebo pardon pokud pro ně máte vymyšleno něco jinýho...

Ktéto chvále se připojuju...Je to fakt hezky promyšlený..... afro
Návrat nahoru Goto down
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Co očekáváte? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 4:47 pm

Nu doufam, ze chvala se zdebude vyskytovat i po akci...
Snad se vydari, chce to pekne pocasi:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co očekáváte? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co očekáváte?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dědictví temných časů :: Koš :: Koš-
Přejdi na: