Dědictví temných časů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví temných časů

Fórum o akci a mnoha dalších věcech.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Co očekáváte?

Goto down 
+6
Donghail
skica
Dolidh
Göllnir-Řvoun
Máďa-Torra
Rodrigo/Gork
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 4:20 pm

Co, od akce očekáváte a co byste na ni chtěli mít?
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeTue Jul 10, 2007 1:36 pm

Hej asi vás moc nepotěším,ale očekávám od téhle nové akce ještě něco víc než bylo Dědictví queen což nejni nic snadného překonat sami sebe a udělat další trhák...a znamená to pro vás ještě větší úsilí než při přípravě Dědictví...přeju hodně úspěchů při přípravě a hlavně pevný nervy. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 11:23 pm

Ale nás posiluje vidina toho, že naši milovaní hráči budou spokojeni Idea


==> Laughing <==
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 6:20 pm

Co očekávám??? flower No prostě super akci o které se bude mluvit další rok nebo prostě do další takový akce (od vás Smile )...Minulá akce byla úplně suprová, ale myslím, že vy máte na něco ještě suprovějšího!!!! Very Happy No už se těším co se bude dít!!!! jocolor
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 9:30 pm

Nevím kam to napsat, ale mám takový dotaz.....Jestli bude zase nějaký to vyrábění zbraní-máme nováčky. Ikdyž minule se to moc nepovedlo. A ještě něco. Můžete mi dát nějaký návrhy jak by měl vypadat kostým na Stíny. Hlavně nechci odkaz na stránku, kde jsou kostými, které vlatsně nelze udělat bez toho abyste do toho vrazili alespoň pětistovku. Jo ten kostým aby byl nějakej jednoduchej. Na tohle se ptám, protože to zajímá holky a já upřímně nevím co na to říct. Díky předem za odpověď!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 9:55 pm

Ehm ale do toho se MUSÍ vrazit nějaký prachy.. jinak z toho nic nebude a 500 za celý kostým je ještě velice pěkná částka..
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 10:00 pm

skica napsal:
Ehm ale do toho se MUSÍ vrazit nějaký prachy.. jinak z toho nic nebude a 500 za celý kostým je ještě velice pěkná částka..

Nj...Ale když sou děcka, který ten kostým využijou jen na Stíny....Tak si mylsím, že je to drahý....500 Zamkostým na jednu akci..... bounce Exclamation
Návrat nahoru Goto down
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 10:01 pm

jak ten kostým má vypadat??
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 10:05 pm

skica napsal:
jak ten kostým má vypadat??

Na to se právě Aryllien ptala...
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 10:10 pm

Když člověk ví, kde co hledat, tak ho to moc nestojí. Můj kostým není extra, ale úplně nejhorší není a nestál mě skoro nic.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 10:11 pm

no tady jsou i dámské šaty myslím.. je jen potřeba chvíli hledat v návodech a teoriích..
http://arboria.asf.cz
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 10:31 am

skica napsal:
no tady jsou i dámské šaty myslím.. je jen potřeba chvíli hledat v návodech a teoriích..
http://arboria.asf.cz
Díky Díky. Surprised
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 10:32 am

Rodrigo/Gork napsal:
Když člověk ví, kde co hledat, tak ho to moc nestojí. Můj kostým není extra, ale úplně nejhorší není a nestál mě skoro nic.
A nebude vadit všem ORG, když budou mít skautky podobný kostými???
Návrat nahoru Goto down
Aeriss
Sedlák
Aeriss


Poeet p?íspivku : 16
Age : 32
Registration date : 08. 07. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 9:31 pm

Myslím, že ne.... a ikdyby ano, stejně s tím nic neudělají.... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 1:21 pm

Aeriss napsal:
Myslím, že ne.... a ikdyby ano, stejně s tím nic neudělají.... Very Happy
Pravda pravda...tohle jsem potřebovala slyšet. Very Happy Takže díky všem, kteří se zapojili.... cyclops
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:07 pm

Aryllien napsal:
Aeriss napsal:
Myslím, že ne.... a ikdyby ano, stejně s tím nic neudělají.... Very Happy
Pravda pravda...tohle jsem potřebovala slyšet. Very Happy Takže díky všem, kteří se zapojili.... cyclops

Nejni zač... cherry
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 9:22 pm

Nevím jestli vám dávala ta osoba dotyčná vědět, ale ptala se mě Slimák-Bára jestli by mohla mít jméno, který používá skoro všude. Už jsem zapomněla jaký to jméno bylo....ale tak se vás chci zeptat a jestli vám dávala vědět, tak se omlouvám... sunny
Návrat nahoru Goto down
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 10:43 pm

Slimak necht uziva jakekoli fantasy jmeno pokud nebyla na minule akci...
Ke kostymum: vyridte pls vsem koho uvidite at na tech kostymech opravdu trochu zapracuji. Rikal jsem to na afterparty je to aji v pravidlech. Nekteri tam chodili jen v kratasech a mikine, takovi budou mit tentokrate o zivot mene. Tehdy jsme to nechali byt, ale tentokrat asi nenechame...Smile
U Slimaka jsem na karnevalu videl uplne cool boty... afro
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 4:36 pm

Hm jo souhlasím s Flaviem...ty kostými byly minule dost eeeeee...u některých!!!
Ale taky podotýkám(tohle mi bylo řečeno jednou s rádkyň) že by bylo velmi vhodné a potřebné,aby se už v klubovnách objevily papíry s bližším infem,než jenom místo konání a taková ta obecná omáčka kolem!!!-Akce už je za dva týdny a někteří už budou mít pouze jednu schůzku před Larpem,tak vás jen chci varovat,aby to nedopadlo tak jako minule!!! Vaše akce se tentokrát koná vcelku blízoučko,takže myslím,že není žádný problém napsat čas srazu-teda pokud nezamýšlíte něco spešl-pak je taky hodně důležitá cena(ehm pokud se nemýlím,tak minule to bylo něco jako 400Kč s příslibem že příště to bude o určitě nižší cena,popř.nízká...tak se čiňte hoši.Sem zvědavá! queen
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 10:15 pm

Hm, můžu se tak nenápadně zeptat... jen tak zhruba teoreticky... jestli by na Stíny bylo možné, kdyby jela i Anežka.. je to jen opravdu teoretické, zkrátka jestli je to vůbec možný, když už byla na Cintře a snad na vás zapůsobila dobrým dojmem Very Happy Wink
Návrat nahoru Goto down
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 4:26 pm

Anezka je pozvana. Budeme jedine radi kdyz pojede... Smile
Cena byla minule takova, protoze to bylo na 4 dny!!!!! Pochybuji, ze muze byt cena nizsi, kdyz se jede na 4 dny. Je nutne si to uvedomit!!!
Tnetokrat bude samozrejme nizsi, ale nebude to nejlevnejsi akce roku... pig

Nemyslim, ze by byly 3 stovky na vikend moc...
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 8:59 pm

hej drsný Very Happy paráda... tak to je super, už se tam začínám těšit... jen jestli pojedu, ale snad jo... mamka po Cintře... no, celkem v pohodě. Ale.. nějak je teď proti takovýmto akcím... ukecám ji a basta Very Happy
Hm a ještě... tam se bude spát v chatkách...?
Návrat nahoru Goto down
Tariana Morsia
Strážný
Tariana Morsia


Poeet p?íspivku : 66
Age : 31
Registration date : 02. 10. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 9:11 pm

Flavius Michellet napsal:
Slimak necht uziva jakekoli fantasy jmeno pokud nebyla na minule akci...
Ke kostymum: vyridte pls vsem koho uvidite at na tech kostymech opravdu trochu zapracuji. Rikal jsem to na afterparty je to aji v pravidlech. Nekteri tam chodili jen v kratasech a mikine, takovi budou mit tentokrate o zivot mene. Tehdy jsme to nechali byt, ale tentokrat asi nenechame...Smile
U Slimaka jsem na karnevalu videl uplne cool boty... afro
díky za pochvalu bot a díky taky za povolení na moje jméno... Laughing Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 11:57 pm

Ano budeme spat v chatkach, mozna nekteri ve stanech, mozna nekteri na zemi, mozna spat nebudeme vubec...

Jmeno je cool. Ne kazdy si ho dokaze vymyslet sam, proto jsme je za vsechny vymysleli my. Toto jmeno je snad lepsi nez ty nase, tak by bylo hloupe to nepovolit... cheers

Uvidime co stvorite za kostymy. Uz se na vas tesim... afro
Návrat nahoru Goto down
Tariana Morsia
Strážný
Tariana Morsia


Poeet p?íspivku : 66
Age : 31
Registration date : 02. 10. 07

Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 5:03 pm

Flavius Michellet napsal:
Ano budeme spat v chatkach, mozna nekteri ve stanech, mozna nekteri na zemi, mozna spat nebudeme vubec...

Jmeno je cool. Ne kazdy si ho dokaze vymyslet sam, proto jsme je za vsechny vymysleli my. Toto jmeno je snad lepsi nez ty nase, tak by bylo hloupe to nepovolit... cheers

Uvidime co stvorite za kostymy. Uz se na vas tesim... afro
díky ještě jednou ale docela mě zaujalo to spaní na zemi a ještě víc to nespaní vůbec!!!! jen tak dál... lol! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co očekáváte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co očekáváte?   Co očekáváte? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co očekáváte?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dědictví temných časů :: Koš :: Koš-
Přejdi na: