Dědictví temných časů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví temných časů

Fórum o akci a mnoha dalších věcech.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)

Goto down 
+6
Leylle
Dolidh
Saška
Göllnir-Řvoun
Máďa-Torra
Rodrigo/Gork
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 9:59 pm

Ano, toto prořešíme, jenže pokud vadí jen jednomu člověku, to znamená vpraktickém hledisku, že nikomu.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 10:17 pm

Rodrigo/Gork napsal:
Ano, toto prořešíme, jenže pokud vadí jen jednomu člověku, to znamená vpraktickém hledisku, že nikomu.

Drobná připomínka... pod připomínkou k Edovi byly podepsané dvě osůbky. Ale to nic. Doslova... scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 10:31 pm

Hm no škoda že se segře ten příspěvěk smazal páč byl fakt kvalitní a ji to natolik znechutilo,že nevím jestli sem ještě bude chtít někdy něco napsat Sad ...
No co se týče těch vašich reakcí...hm...vůbec se jim nedivím Very Happy Very Happy Very Happy Ten příspěvek byl psán s humorem...a je zjevné že ste ho asi uplně nepochopili...to by se totiž nad tím pánové museli více zamyslet scratch vše bylo napsáno kvůli dnešní debatě dopoledne v kostele...uznávám,je to podáno mírně komicky ale podotýkám,že v každém bodě je skryt nejmíň jeden důležitý poznatek a teda no v tom,že je jiný...ehm...to je jen úlet cheers a je to psáno s tím úmyslem abyste mu to zkusili nějak mírně naznačit...ale ať jede pokud po něm tak moc toužíte,já z něj budu mít pouze velkou legraci...ty narážky na tvou osobu si Náčelníku neber nijak osobně(věřím,že ty si je ani nijak tak nebereš-teda doufám,že tě nějak nepobouřily)-sou to jenom pouhé poznatky a trochu s me si z vás s Hankou vystřelily...Teď tu přes školní dny nebudu,tak doufám,že se tu co nevidět objeví další reakce na pana Edu Wink
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 3:13 pm

Rodrigo/Gork napsal:
Bojím, že to asi nepůjde. Jaký máte názor na Edu?
Já proti němu nic nemám, kromě toho mobilu a kromě toho , že by si mohl lip obalit šípy...Třeba tak jako Rodrigo...
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: bílý Eda   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 4:01 pm

Jak už tady napsala Máďa, všechno bylo napsaný s nadsázkou. A některé poznámky mají skrytý význam. A dokonce některé pochopíme jen my, kteří jsme to psali...což znamená já a Máďa. Samozřejmě, že nemusí být tak úplně cool a in. A tím, že jiný jsme myslely, že je neskaut a tímpádem trochu jiného ražení. Což je poznat v jeho chování a vyjadřování. Jinak si myslím, že to bylo dostatečně srozumitelné. Surprised
Pro Yarpena-neboj nebyl si zahrnut ani v jednom bodě. Wink
Jinak se chci zeptat, kdo bude ten druhý Eda? king
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 4:32 pm

lol! Takže... aby jste tomu rozuměli děvčata. Cituji: ,,ale ať jede pokud po něm tak moc toužíte,já z něj budu mít pouze velkou legraci,, K tomuto se važně vyjadřovat nemusim že? silent
Dále... prosím vás, NETVRĎTE mi že to jiný nebylo dvousmyslné! Laughing
Nejmíň tebe Mataryno znam natolik dobře, že už vím odkud vítr vane Very Happy
Poté bych rád upozornil že humornou stránku tohoto příspěvku jsem jak se patří ocenil, doma... tzn.: vyloudil jsem na svých zachmuřených lících usměv... clown berte to jako úspěch afro

To je asi vše co vám řeknu. Ale více přinese jen čas...

P.S.:Neni Eda jako Eda... přemýšlej a hlavu si lam Aryllien...
P.P.S.: Taky by byla škoda, kdyby tvá ctěná sestra už nic nenapsala!(Mluvim s tebou Máďo a myslím Aďu bounce )


Naposledy upravil dne Mon Sep 10, 2007 11:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 5:07 pm

Pište další názory, nic jiného sem nepatří, ale abyste si nemysleli, že jsem tolik zlej vyhlašuji soutěž "Kdo je ten druhý Eda?"
Pravidla a kde psát je zde.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 11:28 pm

Ahoj lidi Very Happy pišu pišu a doufám, že se mi to nesmaže...
Co se týče případu Eda scratch K listině stížností asi toto, vím co holkám na něm vadí a chápu to, mě by to vadilo taky, některý body sou sice trocha svérázný, ale kdyby si je vzal k srdci byla by to přinejmenším zajímavá změna(hlavně bod 13.) Mě osobně je pan Edoslav zvaný Alchymista dost nesympatický, připadne mi slizkej, dotěrnej a fuj pig . Náč určitě namítne, že je to subjektivní, ale je to hlavně negativní pocit Exclamation No, zpracujte si to jak chcete. I když při vší úctě docela pochybuju o tom, že by se vám povedlo ho nějak převychovat nebo opravit pig Arrow sunny , nejsem proti tomu aby jel. Přece jen no... mohlo by ho to mrzet, a pak by moh vyvozovat nevhodné závěry... Bylo by ale dobrý, aby věděl, CO dělal špatně, uznal to a projevil snahu se zlepšit. To bude možná trochu problém, je starší než my a může si myslet, kdoví jakej je mástr a že takovým akcím rozumí víc než všeci dohromady. Nevím, neznám ho, ale nedivila bych se tomu. Určtě se ale nedejte a opravdu bez srandy mu nelajnujte, že pokud nedodrží bla, bla, bla... ňáké ty nedostatky, tak finito. Nepojede. Ať si nemyslí, že si může dělat co chce.
Jo, co se týče Edy2, tak mám svého favorita, ale nepovim nepovim, nechám hádat jiné, je to na 99,9%dobře, ale mám informace study , co ostatní jen těžko mají, takže nehlasuju silent
Tak a teď už jen doufám, že se to odešle Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 11:56 pm

No, tak vo...... oooo pardon- o tom tady celou dobu mám snahu hovořit clown Bohužel jsem buď v náladičce a nejsem schopen se vyjádřit, nebo nejsem v náladičce, ale i tak nejsem schopen se vyjádřit. Neutral
Ale to neni to podstatné! To podstatné je že mr. Eda... a nejen on, ale all mr. and mrs. CP's tam jsou kvůli HRÁČUM... Promiň Dušane(Náči ;-) ), vím co si o tomto prohlášení myslíš, ale já mám svůj názor a za tím si stojim! My sebou nebereme všechny ty lidi aby měli radost a koupili nam za to dort. Bereme je, protože je POTŘEBUJEME! Kdyby všichni hromadně řekli: ,,Máte smůlu hošani,, Tak si tak možna můžem....trhnout nohou. Ale, to ale ale zdurazňuji, oni zaroveň potřebuji šašky jako jsme my-ORGOVE... Bez nas by si museli akci na miru šít sami a to neni sranda. Neřikam že by to nezvladli, zvladli a možna i lip, ale neni nutné, dokud to dělame my. Zatím.... pirat
Takže, jednoduše řečeno: CP potřebujeme a CP potřebuji nás.

Co z toho plynne pro vás hráče(podotýkam že konkretně slečna M a A jsou taky CP Cool )? Že nikdo neni nenahraditelny... ani man in white nebo kdokoliv z orgu, NIKDO! Kdo NEBUDE respektovat přání (normální, však mi rozumite) hráčů, si muže uspořadat svuj Larp a pojmenovat ho třeba: Hospoda u Karla a Bohdany... ale s námi nepojede... To vam slibuji!

Děkuji za pozornost, vaš Yarpen Zigrin

P.S.: Tak maš favorita jo? Jestli je tvuj informator osůbka kterou si myslim(jako že určitě je Laughing ) tak maš pravdu... :-)

A já často neslibuji Exclamation
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 10:03 pm

Pročistil jsem to tu od spamu, poslední příspěvek jsem nechal, protože si myslím, že má nějaký smysl zdůrazňujik této diskuzi. Všechny vaše připomínky budeme řešit, výsledek uveřejním.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 10:45 pm

Každopádně připomínky pište dál, je to zajímavé čtení Wink Ale o něčem prosim.... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 11:17 pm

Sire Zigrine cheers , mám to chápat tak, že Edoslava s sebou berete hlavně proto, že tam bude hrát postavu Alchymisty?! affraid
Je i on nahraditelný?
Co má obsahovat taková připomínka hráče, aby byla dostatečně "normální", jak požadujete Question
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 11:28 pm

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

Zadnej alchymista tam nebude Wink Ach, to jsem vážně tak neschopen se vyjádřit? Áďo, chápej to jak chceš... někdy ti to vysvětlím Wink On je nahraditelný a jednoduše, jako já bounce

A připomínka hráče musí být taková jakou činíte vy všichni až na mě. Melu tu děsný blbosti a moc se vám za to omlouvam. Jak mi dnes napsala jedna osoba: ........ty si nějaky zmateny. Ano jsem zmateny! Rolling Eyes

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 1:00 pm

Moje ctěná sestra vzkazuje:Edu nebrat..... pig
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 6:34 pm

Smazal jsem tu zase pár příspěvků. Proč, že mě to baví? To ne, ale byl to spam-asi nevíte, co to je, protože v jednom příspěvku byl, dotaz proč to mažu. Spam je příspěvek mimo diskuzi, a těch toü zase pár bylo. Píší se sem jen názory na Edu, popřípadě dotazy, ale ne omlouvám se Aeriss... To můžete napsat do soukromé zprávy. Ostatní diskuze moc nekontroluji, ale tady to je potřeba, jinak se v tom nikdo nevyzná.
Ubaro, co vadilo tvé sestře?
Rada proti smazání příspěvu, když píšete dlouho, tak po dopsání článku ho celý označte a zmáčkněte ctrl a c. Lepší je to dělat průběžně. Když se vám pak článek smže, dáte jen ctrl a v a máte ho vložený.
P.S. Zkuste tedy od tohoto článku psátvýhradně o Edovi, nebo si piště jinde, děkuji. Odpovědi, jo dobřebudu to tak dělat, jsou také spam.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 8:33 pm

No začnu nejspíš zase spamem,ale když už sem teda něco píšu,tak si to neodpustím...velmi se omlouvám Rodrigovi za to,že kvůli mě musel napsat to co napsal Surprised
Jen sem chtěla podotknout,že ste trošku zvláštní,když čekáte,že se všechni lidi vyjádří k Edovi zrovinka tady.Páč buď tohle fórum nechápou nebo o něm neví nebo jednoduše nechodí na net tak často aby se mohli zabývat nějakým fórem.Tím sem chtěla říct: "Proč se nezeptáte jen třeba lidí co choděj na dóm do kostela??? Třeba dnes tam byly obě královny a stačilo jim jen Edu připomenout a už řekli,že to byl de*** a že doufaj že tam nepojede.Proto bylo po Ubarovi vkázáno to co sem napsal...to jen pro příklad...chodí tam přece hodně lidí co bylo na Dědictví a vy se jich nezeptáte a když se jich zeptám já,tak zase pan Náčelník namítne,že je sem je ovlivnila a že to není objektivní... pale -z čehoš vyplývá,že mé snažení abyste to pochopili je vcelku k ničemu Rolling Eyes Exclamation scratch hm no je to vaše věc a už se o to nejséíš nebudu vůbec starat!!!
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 9:21 pm

To máš pravdu, já jsem se snažil aspoň tady, ale ptát se musí i ostatní z orgů, nemohu se všech ptát jen já.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 10:12 pm

Hmm já se vám do toho nechci plést ale měl jsem podobnou zkušenost v naší skupině.
V podstatě jde o to že by ho měli buď přímo konfrontovat ti lidé, kteří s ním ten problém mají a řeknou mu to do očí- podle toho jak se zachová ho potom buď vezmete nebo nevezmete.. nebo se nic nestane a on pojede a budete mít (možná) zkaženou akci.. Poslední možnost je nejdrsnější ale já jsem jí několikrát udělal.. a to sice vyhození z dřevárenské skupiny.. Vy to díky tomu že jste skauti a pravidelně se vidíte máte složitější.. Ten příspěvek sem napsal aby se diskuze pohnula...
Doufám, že jsem nikoho nenaštval pokud ano můžeme se rozsoudit božím soudem na Cintře.
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 10:23 pm

Abych si taky trošku přihřál polívčičku. Ebr, to nebyl útok na tvou osobu. Aspoň myslím. Asi to není vidět a znát ale otázkou Eduard se zabývám celkem hodně, jen na domě nemám moc chuť řešit ještě takovou malichernost navíc. Myslím si že je to téma na hodně moc málo věcí.
Bude lepší dát některým věcem čas na zraní. Nebudu se zde vylívat a otvírat si srdce co si já o této kauze myslím. Buď bych byl za v**a nebo za podivnost. Což nechci. (Zbytečné přání)
Eda je Eda... je očividné že je neskaut. Né že bych měl něco proti neskautům. Znám jich hodně(kupodivu) a jsou to skvělí lidi! Ale vam tento chalán se svými názory a chováním očividně nesedl...

Vím co se vám honí !všem! hlavou a vím jaký výsledek v tomto problému chcete, v co doufáte. Myslím že nakonec se i dočkáte. Ale to je další kapitola.

Věřte že náš larp, nebo bitva, nebo jak tomu v hospodě říkáte, bude výborný. Tak vás všechny prosím: i kdyby tam Eda byl a někdo z vás by z toho poté měl pokaženej zážitek, tak raději jděte za mnou. myslím to vážně. Běžte za mnou a řekněte mi co se stalo. Hned z čerstva a na místě. Budu jen rád když se to dozvím hned a bude se to moci řešit. Teď je to tak trošku zbytečný.

Vím že se mnou asi teď pár orgů nesouhlasí, ale vážně choďte a říkejte nám to. Nejmíň já se vám pokusím pomoci. A myslím že jako organizátorovi se mi to i povede.

Od tohu tu taky z části jsme(jsem)...

Yarpen Zigrin
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 8:35 pm

Ehm tak už zbývají jenom 4 dny do vaší akce a já se jenom tak ptám jestli už to tedy víte a můžete říct jestli teda Eda jede nebo ne...abych se na to mohla psychycky připravit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dědictví temných časů :: Koš :: Koš-
Přejdi na: