Dědictví temných časů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví temných časů

Fórum o akci a mnoha dalších věcech.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)

Goto down 
+6
Leylle
Dolidh
Saška
Göllnir-Řvoun
Máďa-Torra
Rodrigo/Gork
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 4:19 pm

Tak, i když už jste jistě o tom napsali v knize napište, jak se těšíte.


Naposledy upravil dne Sun Sep 09, 2007 1:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 3:25 pm

Já vážně nevím čím to je,že sem ještě žádný účastník nic nenapsal(pochybuju,že to všichni nechápou,když sem to pochopila už i já Very Happy ),ale každopádně si myslím,že se všici moc těšej a pokud uděláte nějakou after párty s promítáním fotek a prezentace atp.Tak to bude zároveň i návnadou na vaše další pokračování Cool který bude doufám co nejdřív po prázdninách...
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 3:29 pm

Ach.... skvělý nápad I love you Takže vážení? Co vy a afterpárty? Kdy, kde atp. ??? Question
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 3:39 pm

Yarpen Zigrin-Řvoun napsal:
Ach.... skvělý nápad I love you Takže vážení? Co vy a afterpárty? Kdy, kde atp. ??? Question
Po prázdninách, hned jeden z prvních dnů školy. Kde? Klubovna skautek? Je malá, ale na druhou stranu je tam zahrada.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 4:11 pm

Jsi si jist? Ke mě se jako vždy nic nedoneslo. Už si na svou roli pátého kola u vozu začínám zvykat... Asi se půjdu utroubit k smrti klaksonem. Exclamation
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 4:31 pm

Yarpen Zigrin-Řvoun napsal:
Jsi si jist? Ke mě se jako vždy nic nedoneslo. Už si na svou roli pátého kola u vozu začínám zvykat... Asi se půjdu utroubit k smrti klaksonem. Exclamation
Ne, to mě akorát k tomu napadlo, s nikým jsem to neprobíral. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 4:33 pm

Aspoň že tak, neřešme to Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 10:32 pm

Pánové orgové...myslím,že klubovna skautek není vůbec špatné místo.Jak už řekl Gorg je tam velká zahrada a v klubovně je ideální tma na nějaké to promítání a pokud by se děcka po dobu, kterou bychom byli za zdmi kláštera, chovali slušně a tiše,tak v tomto nápadnu nění žádný problém (až možná klíče by mohly dělat neplechu-ale pokud by přišly rádkyně tak všechny problémy mizí až na ten hluk)
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 10:47 pm

Ano, uznávám že klubovna skautek je místo vhodné I love you
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeThu Jul 05, 2007 1:45 pm

Mohla by si to teda Máďo zařídit? Klíčky, klubovnu?
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Saška
Tulák



Poeet p?íspivku : 9
Age : 29
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 11:04 pm

Já vím že se teď asi bavíte o něčem jinym, ale na tu akci se moc těšim. A myslím si že nejsem sama Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 11:07 pm

Ne, patří to sem. Vždyť jsem tu i psal, jak se těšíte.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Saška
Tulák



Poeet p?íspivku : 9
Age : 29
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 9:39 am

Rodrigo/Gork napsal:
Ne, patří to sem. Vždyť jsem tu i psal, jak se
těšíte.
No já sem jen myslela jak jste se bavili o té klubovně. Very Happy Shocked
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeTue Jul 10, 2007 1:26 pm

Rodrigo, není problém zařídit klíčky ani zamluvit klubovnu aby to šlo,ale je tu jedna základní věc musíte říct kdy...prostě přesné datum a pak to pro vás klidně udělám a dokonce s radostí a nadšením,že to bude zrovna u nás v klubovně páč aspoň nebudou muset holky hledat místo konání Wink
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 11:26 pm

Dáme uši dohromady a domluvíme se Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Akce pokračuje. Těšíte se???   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 6:15 pm

Jestli dovolíte tak se sem vecpu Very Happy ..samořejmě, že se těším tongue a moooooc! No...bohužel ještě nemám zbraně a ani ten...no...kostým nebo jak se tomu říká Laughing .....ale času mám zatím doooost cyclops
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 3:47 pm

tak, teď se sem zase vetřu já Ne, kecám. Samozřejmě že se těším!! I Dědictví bylo super, moje první nějaká taková akce a musím říct, že jsem z ní byla a i pořád jsem, nadšená ! A Stíny prokletých budou taky skvělý
Jen bych se chtěla zeptat... jestli by bylo možno, kdyby na tu akci jel i někdo, kdo nechodí do skautu..? Má sice 18 let, ale to by snad nevadilo...? Bylo by to možné?
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 8:57 pm

Bojím, že to asi nepůjde. Jaký máte názor na Edu?
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Akce pokračuje. Těšíte se???   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 8:23 pm

EDA!!! Very Happy Rolling Eyes ...no přiznám se je trochu zvláštní.....ale myslím, že když bude DODRŽOVAT PRAVIDLA!!!!!! Tak mi vadit nebude.... flower
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 1:07 pm

Tak a co vy ostatní?
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 4:05 pm

hm, Eda mi nějak nevadil... ať jede i na Stíny... sice nevím, jak to bylo mezi váma orgama, ale připadal mi v pohodě...
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: bílý Eda   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 6:46 pm

Stížnosti na chodící alchymistické bílé individuum:
1.je V*l
2.je moc free,ale není cool ani in
3.Náčelníku nejsi holka queen
4.CP to nechápou
5.Ať nenosí řvoucí mobil u pasu a když už bez toho nemůže být, tak nechť jeho mobil vyluzuje jen kvalitní muziku hodící se k tématu a né německé křičící hlasy Ramsteinů
6.Neměli bychom dotek jeho šípů cítit natolik že bychom se nemohli po dobu4 týdnů soustředit na učení kvůli bolesti způsobené střelou na citlivé zadní místo!!!
7.Nežli začne stříleti
na nebohé oběti.
Kuk přes dioptrické sklo
aby mu to pomohlo.
Zaměřit na správné místo
mířiti pak může najisto!!!
POZN.smysl básně je respekt zásahových zón.
8.Nechť si ráčí odpustit nemístné poznámky
9.Dotěrný, slizký, vlezlý, vtíravý pig
10.Tak pozor! On je totiž JINÝ alien
11.Ať si nepřetváří pravidla podle sebe, páč hráčům dělá tímto v hlavě maglajz
12.Nehorázně podlýzá všem CP (hlavně Náčovi affraid )
13.Malá rada pro něj: Obarvi si vlasy na růžovo(barva pravých mužů), nech si udělat tetování (teď letí motiv Cilit- bang) a budeš cool, zpívej si Káju Gotta a budeš in Very Happy

BONUSY: Špína-hlava od nebohého dítěte pohozeného jen tak na Mléčkovic zahradě nebyla příliš měkká, tudíž s ní něco udělej...nás tvá hlava neobtěžovala, ale jiní na ni dost nadávají!!!
Obr-věčně někoho zasáhl neobalenou částí své palice

DODATEK: Zdůrazněte všem ať více hlídají soupeřova záda a upozorní ho...

Made by Torra and Aryllien

P.S.berte to s rezervou Wink
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 8:14 pm

Když jsem viděl ten seznam, skoro jsem se lekl. Dodatky uznávám, o neobalné holi jsme diktutovali, o hlavě ne. O Edovi toh j opravdu dost, vím jen o pár věcech. Podle toho seznamu vyplývá co? Nemá jet, nebo jen ať toto spraví a může jet, i toto potřebujeme slyšet.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: černý hňup   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 9:21 pm

Hmm, no děvčata. Celkem jste mě zaujali... A to se při mém současné duševním rozpoložení nepodaří jen tak někomu. Názor Mádi jsem už slyšel mockrát, ale o některých bodech se jaksi nezmiňovala(POZN.: bod 13.)
Víte, jedna osoba mě po tom co se dozvěděla, že s Edou byly problémy málem ukamenovala(bez kamení, ústně), mlhavě si vzpomínám že to dokonce byly dvě osoby. Člověk potom neví co si o tom má myslet. Zvláště když mám takovou náladičku jako já. Takže vám říkám: S Edou, podle všech těch, krásných, pozitivních i negativních reakcí, byly problémy... A bude velmi nutné je řešit. Zvláště jestli chce jezdit se skauty a skautkami s citlivým pozadím(POZN.: bod 6.) To že je jiný, není free, cool či in, nemůžu potvrdit ani vyvrátit. Z jednoho prostého důvodu. Nevím to. Jen se vás ptám-Kdo tedy je? Já, Náč, Bobr? Příšerky sro.? Svatý Mikuláš? Kalimero? Nikdo z výše uvedených?
Děvčata, budeme to řešit domluvou. Eduardovi se pokusíme promluvit do duše... Poradíme mu ty vlasy, rekneme mu at si vypne telefon a němce v něm(Jiný nakonec možná taky bude), ať nedotírá a je jemný k hýždím ostatních občanů a ať je kromě free taky cool a in. Holky na to dneska letěj.

Vaš Yarpen, který jak doufá není zahrnut ani do jediného bodu.

P.S.: Edové možná budou dva.... elephant


lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 9:41 pm

Zdravim,
nechci Te Toro v zadnem pripade urazit, ale polovina tvych bodu byly blbosti, ktere nehodlam resit. Ta druha polovina podle meho lze snadno vyresit pouze domluvou. Nicmene pokud ma vice skautek podobny nazor, tak at ho sem napise co nejdriv (vim, ze Tobe proste chudak maly neni sympaticky a to dela Tvuj prispevek subjektivne zabarvenym....neobjektivni I love you m). Muzeme mu samozrejme domluvit i v tom, co se tyce tve osoby.... scratch

Takze pokud se zde neobjevi dalsi negativni prispevky proti Edovi,
Eda pojede. Mozna i proto, ze mi leze do zadku... rendeer
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)   Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akce pokračuje. Těšíte se?(Co Eda?)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dědictví temných časů :: Koš :: Koš-
Přejdi na: