Dědictví temných časů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví temných časů

Fórum o akci a mnoha dalších věcech.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!

Goto down 
+13
Ireth
Saška
Leanna
Tariana Morsia
Till Tailhard
Leylle
Rodrigo/Gork
Dolidh
Aeriss
skica
Donghail
Máďa-Torra
Göllnir-Řvoun
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
AutorZpráva
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 12:43 am

Bohouš byl smutný. Měl k tomu důvod, koupil si totiž nové vydání časopisu Květy. Ne že by ho Květy tak rozházely, spíše jejich obsah. Hned v tyráži zjistil, že paní Miluna Ošlejšková již není šéfredaktorkou. To ho tak dojalo, že začal usedavě plakat.
Pan doktor Skočdopole, před 45 lety, řekl Bohoušově matce v porodnici přesně toto:"Mladá paní, váš syn bude, hmm, jak to jen říct aby jste se neurazila... Bude úplně blbej. Bude mít některé vlastnosti typické pro zvěř - nebude si pamatovat co dělal před hodinou a jiné.... " A paní Bohoušová to komentovala slovy:"Sláva, bude po mámě!"
To vysvětluje proč již Bohouš neměl chuť na K+V+Z, proč nešel domů... vlastně zapomněl co celý den dělal, proč to dělal... proč si čte Květy. Odkdy čte Květy. Odkud zná paní Ošlejškovou. Průč kvůli ní pláče... To vše Bohouš nevěděl. Byl chudák sám ve svém světě ovlivněném duševní retardací. Mužné uplé kožené prádlo, tričko s Karlem Gottem, CD a Květy v ruce. Už ho ani netrápilo že neví k čemu to CD má. Upnul se na další posvátný úkol dne. Musí stůj co stuj najít paní Ošlejškovou, požádat jí o ruku, umýt si nohy, dopomoci jí opět k jejímu postu šéfredaktorky. Přesně v tomto pořadí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Leanna
Sedlák



Poeet p?íspivku : 21
Age : 31
Registration date : 03. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 10:50 pm

Fakt skvělý příběh o Bohoušovi Very Happy ...jen tak dál, ať mám co číst před spaním:)!
Návrat nahoru Goto down
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 3:50 pm

Bohouš se dal do rozboru problému jak najít pání Ošlejškovou. Došlo mu, že jí vídá vlastně jen v časopise Květy - a v tom to musí být! study Ta paní bydlí v tom časopise přece cheers Bohouš otevřel první stranu Květů a zařval do časopisu:
"Milunooo já tě zachránííííím"
Miluna nic.
"Pojď veééén"
Miluna nic.
"Chci si tě vzít za ženůůů"
Miluna zas nic.
Bohouš se urazil, že se s ním Ošlejšková nebaví a splácl časopis se slovy: " Tak a za trest budeš placatá abys věděla!!! A s*** na tebe..." a tak i v nejbližším křoví v parku učinil. Použil milý obličej paní Ošlejškové k tomu k čemu původně určitě určen nebyl. Přitom dopšlo však k menší nehodě a Bohouš zpracovávající Květy se ocitl nohama ve vlastní nadílce. Pořád ještě neměl boty. Ty ztratil v buse. Zůstal rozpačitě stát a zíral... Pak si vzpoměl, že na podobné věci rády sedají mouchy a hmyz a celý šťasný se rozeběhl s nadšeným jucháním parkem. Hopsal jak gumídek a mával kolem sebe mucholapkou jak o život. *PLESK*
Přilepila se mu na hlavu.
Nevšiml si toho.
Dál běžel a mával kolem sebe prázdnejma rukama a řval: "Ééééééj" bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 4:01 pm

Stále fekálnější a fekálnější humor... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Tariana Morsia
Strážný
Tariana Morsia


Poeet p?íspivku : 66
Age : 31
Registration date : 02. 10. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:07 pm

hm....možná že lepší takový, než žádný...příběh se totiž četl docela hezky... a ted už není.... Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:20 pm

Tak neváhej a něco připiš ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 10:57 pm

Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 12:19 pm

Yeah - ten kluk v tom umí chodit, ale není černej. Neutral
https://www.youtube.com/watch?v=YKQpmhYxigQ

A toto je můj vzor. Tenhle nigga ví o vloupání vše! Rolling Eyes
https://www.youtube.com/watch?v=bghpU0qaA0U
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeSun May 10, 2009 8:36 pm

Taky jste tak znaveni jako já?? Razz ..No,akce byla fajn,ikdyž měla pár chybiček, ale ty sem nechci teď psát, protože se mi nesedí dostatečně pohodlně na psaní takových věcí... I love you ...Narozdíl od vásnemusím až do čtvrtka do školy Very Happy Very Happy ....páč mám na noze ortézu a chodim o berlích... Evil or Very Mad ...a co vy a vaše bolístky?? Very Happy affraid cyclops
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeSun May 10, 2009 9:59 pm

No tak ako ja sdem poměrně vpořádku....Ret už splaskává, akorát mám na stehnech velké modráky...Od koho asi?!?!Je zajímavé,že ty modráky mají jen barbaři...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Faerin
Rybář
Faerin


Poeet p?íspivku : 10
Age : 39
Registration date : 11. 05. 09

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: fajn akce...   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeMon May 11, 2009 2:37 am

pojďte si zahrát takovou tu dětskou ukazovací říkanku (hlava, ramena, kolena...)
vykopávám:

....ramena... Twisted Evil pirat
Návrat nahoru Goto down
http://www.dzbel.cz
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeMon May 11, 2009 10:43 am

Asi to nechápu. Rolling Eyes Kde se ztratila hlava Question
No dobře, tak tedy:
...kolena... (???)
bounce

P.S.: Pravděpodobnost, že pojedete na bitvu a přijedete modřinama nepoznamenaní, je zhruba taková jako že přijedete od moře neopálení sunny Jasný, doufám... Wink
Takže teorii stehenních modřin a jiných zranění bych tu nerozváděla. Ať promluví ten, kdo si myslí že se tak dobře kryje že může s čistým svědomím všechny své naraženiny dávat za vinu soupeři... Já mlčim Wink
Návrat nahoru Goto down
Faerin
Rybář
Faerin


Poeet p?íspivku : 10
Age : 39
Registration date : 11. 05. 09

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeMon May 11, 2009 9:04 pm

já to v rozespalosti špatně popsal Sleep , chtěl jsem aby každý označil (pokud to mravy a přísný pohled paní správcové dovolí affraid ) místa s největší koncentrací modřin Cool

při mé výšce je to podivné, ale nejmodřejší mám právě ramena, možná se na tom podepsaly sice cool, ale přesto amatérské chrániče ramen od Pavla scratch , ať mu fousy rostou čím dál delší

PS: kdo teda všechno chce jet na soumraky?
Návrat nahoru Goto down
http://www.dzbel.cz
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeMon May 18, 2009 10:33 am

Zdravím mrtvé nepřátele a živé poddané. Jen bych chtěl poprosit všechny, kteří nějakým způsobem pořizovali foto, nechť se mi ozvou. O pár lidech to vím, ale je možné, že jsem někoho malého, hloupého, ošklivého.... přehlédl. Děkuji! Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeMon May 18, 2009 10:45 am

Lidi, včera jsem byla na mši a byl to vskutku originální zážitek cheers , bo pan farář byl SLOVÁK... což by zas tak nevadilo, kdyby nemluvil naposto přestě stejně uchylně jako STARÝ JÁNO z Dana Dreva... lol! lol! lol!
Vím, že ze mše se sranda nedělá, ale todle bylo fakt silný kafe...
Když říkal tím svým hlásečkem: "Bůh chce abychom se navzájem milovali"... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Faerin
Rybář
Faerin


Poeet p?íspivku : 10
Age : 39
Registration date : 11. 05. 09

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeMon May 18, 2009 7:02 pm

pár fotek mám, ani to nestojí za řeč, ale pokud o to budeš moc stát,tak přijď zítra na Vlfik s notebookem.... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.dzbel.cz
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeTue May 26, 2009 3:45 pm

hm, jsem jediná nebo i všem ostatním nejdou stránky dobrakce? Question
Návrat nahoru Goto down
Faerin
Rybář
Faerin


Poeet p?íspivku : 10
Age : 39
Registration date : 11. 05. 09

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeTue May 26, 2009 7:53 pm

nejsi jediná scratch Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.dzbel.cz
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeWed May 27, 2009 8:26 pm

tak to je fajne, už jsem se lekla, že máme zas jetej počítač Cool pale hm hm.. vím že jsem asi strašně netrpělivá, ale... už budou fotky?? Very Happy Wink confused Question Embarassed I love you bounce
Návrat nahoru Goto down
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 9:06 pm

Stranka www.dobrakce.netuje.cz byla smazana. Netusim proc. Ale je to tak...
Návrat nahoru Goto down
Tariana Morsia
Strážný
Tariana Morsia


Poeet p?íspivku : 66
Age : 31
Registration date : 02. 10. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeTue Sep 08, 2009 9:38 pm

Ahoj ahoj...asi sem už nikdo nechodí...nevím čím to, ale mě posedl duch posedlosti a tak mě zčista jasna uplně posedl nápad sem napsat...a sice nemám důvod ale to nevadí. takže... JAK SE VÁM DAŘÍ???Smile


ňaff rendeer
Návrat nahoru Goto down
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 1:06 am

Téééda, já nevěřím vlatním očím cyclops jednou za sto let se sem kouknu a on je tu zrovna nový příspěvek cheers jůůůů...
Daří se všelijak, já mám takovou svoju trochu matematicky cáklou teórii, že si žiju jak na sinusoidě(křivka pozn.aut.) - prostě jednou jsi dole jednou nahoře scratch tak když se moc daří, tak to většinou zamená, že se něco co nevidět pos...pokazí. A z mínusu nahoru se hrabe pochopitelně hůř a déle, než padá dolů jocolor

Žijete taky někdo sinusoidně? clown

Pokud máte pocit, že mi hrabe, tak mi to prosim řekněte, já ten pocit mám už nějakou dobu. Kliděn se odstěhuju na psychinu nebo na Sibiř, ať vám nekomplikuju život... I love you

Nevíte někdo kudy se dá vlízt do olomouckýho podzemí? Prý někde v parku. Ale v kterým a kde... Question Question Question
Návrat nahoru Goto down
Tariana Morsia
Strážný
Tariana Morsia


Poeet p?íspivku : 66
Age : 31
Registration date : 02. 10. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 6:06 pm

hej já tě plně chápu...moc dobře to znám, a dokonce si myslím že se do tebe ted dokážu velice dobře vcítit....ale nechci si fandit...hej taky jsem slyšela že někde v parku ale nevímpřesně kde tak ti asi neporadím alemůžu se optat jednoho pána kterej je banatej a měl by to vědět...Razz ty asi tušíš ne? hej jsem uplně moooooooooc unavená...chnooop...a dneska mám silně depresistickou naladu, víš co se dokonce stalo??? normálně uplnej ulet,...po děsně dlouhý době jsem si pustila mansonaXD monost...ten pán je vážně borec...a albummechanic animals je great
Návrat nahoru Goto down
Faerin
Rybář
Faerin


Poeet p?íspivku : 10
Age : 39
Registration date : 11. 05. 09

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 8:11 pm

Buon giorno signorine,

Fröjo: jednou jsme dole, jednou nahoře (semtam, občas, někdy, jednou za rok na stavbě při hraní BANG!u Wink )


Tariano: tu depresivní náladu jsi měla ještě před poslechem,
nebo až po poslechu pana eh.. umělce Mansona confused jocolor pig


PS: jedete taky někdo vlakem do Brna na papeže?
Návrat nahoru Goto down
http://www.dzbel.cz
Tariana Morsia
Strážný
Tariana Morsia


Poeet p?íspivku : 66
Age : 31
Registration date : 02. 10. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 9:44 pm

mno...před maličko...ale po tom co jsem asi hodinu poslouchala jsem chytila chut se zabít
Laughing
mno...mam hlad jdu jíst
Čest bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 21 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!
Návrat nahoru 
Strana 21 z 22Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dědictví temných časů :: Ostatní :: Volná diskuze-
Přejdi na: