Dědictví temných časů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví temných časů

Fórum o akci a mnoha dalších věcech.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!

Goto down 
+13
Ireth
Saška
Leanna
Tariana Morsia
Till Tailhard
Leylle
Rodrigo/Gork
Dolidh
Aeriss
skica
Donghail
Máďa-Torra
Göllnir-Řvoun
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
AutorZpráva
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 8:41 pm

Děcka děcka, jak se porát máte? Já su momentálně nemocná, ale stěžovat si rozhodně nemůžu (až teda na tekoucí sopel, kašel atp... i když ovšem ten kašel není tekoucí...pochopitelně Embarassed Very Happy ) nu... každopádně nejsem ve škole, což mě sice na jednu stranu trochu mrzí (samozřejmě že jen z hlediska učení!! Twisted Evil ), ale na druhou stranu si tento pobyt doma náležitě užívám... hepčíííík.... pardon Embarassed jujda, mám hlad... vidim to na pořádný kuře Very Happy no dobřé dobřé, kuře nebude, vim že je popeleční středa...

Mno, užijte si křížovou cestu a moc to nepoprčte I love you
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 1:06 am

1) hmmm zjímalo by mě kdo na té křžové cestě bude, když sou všichni nemocní bounce
2) jak se vám líbil Dómský ples?
3) nechcete sem už napsat nějaké info o larpu?
4) Jo a chystáte se na Obrok?
5) tančíte rádi?
6) měli byste někdy rádi skautský ples jen pro 8.středisko?
7) milujeme vás a pomáháme vám
Cool těšíte se na skautskou pouť?
9) nebolí vás oči?
10) už mě nic nenapadá, ale pokud vás jo, tak neváhejte a ptejte se cyclops Wink I love you

skvělej song nemyslíte? připomíná vám to něco? Shrek - It Is You
Návrat nahoru Goto down
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 1:36 am

1) budu tam JÁ cheers ha, ha, hááá...
2) líbil, ale neměla jsem tam vubec chodit...
3) ---
4) nee, moc nadlouho, moc daleko a moc draho No
5) jak kde, jak kdy, jak s kým bounce
6) jo, klidně
7) pomáhat a chránit I love you
Cool jo těším, a držím palce Wink
9) jo to teda jo
10) konec Very Happy hlavně stručně, jasně, výstižně, ať tu někomu nepopíšem deníček... jocolor

Ten skvělej song neznám, odkaz na youtube by neškodil. Arrow sem s ním Exclamation
Mám velmi mizernou náladu, protože nestíhám co by se mělo a dělám co by se nemělo. Hleďte na ty otázky odpovědět i někdo další, nebo to tu bude překně nudné počtení. Chrobopisy přece jen nejsou zas tak čtivé... lol!
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeFri Feb 27, 2009 10:08 pm

1) ..všichni ostatní Very Happy Very Happy
2) ..hem.. Very Happy Very Happy
3) ..ne.. Laughing Laughing
4) ..ne.. I love you
5) ..jo, s tebou.. I love you affraid Very Happy
6) ..jo.. king
7) ..já tobě taky.. Very Happy Very Happy Very Happy
Cool ..radši neee... Very Happy Very Happy
9) ..trochu jo.. Very Happy Very Happy
10) ..mě taky nee farao lol!
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 4:35 pm

for Áďa: tož to pardón, já to tu chtěla jen trocha dát zas do pohybu... Embarassed

1. tož křížovou cestu jste snad zvládli (já vim že jo Very Happy ), no snad na další už budu..
2. Joooo domskej ples byl.... no, byl Wink
3. to přísluší jiným
4. Hej tož na Obrok bych docela ráda chtěla jet...
5. mno podle toho co Wink ráda si zatančim někde doma v klídku, kde mě nikdo nevidí... ale na veřejnosti vůbec affraid
6. Mno... mě je to asi docela šumák... klidně, ale nevim, jestli bych tam šla Wink možná i jo...
7. "Vstříc lepším zítřkům"
8. těšim těšim
9. ne, ale hlava jo
10. žblm
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 3:52 pm

Hmm, fórum si prohlížím celkem pravidelně. No a abych nevypadal jako totální ignorant...:

1. Hmm
2. Bylo to milé, to nemohu říci.
3. Info o larpu bude zavčas. Řekněme že první snad bude již během týdne.
4. Ne - Mr. Universal Soldier mě pořád děsí v temných snech.
5. Ano
6. Ano
7. Good Night White Pride
8. Ano
9. Ne, bachor, záda, ruce, noha
10. Odebíráte Receptář Prima nápadů?

A ano, ten song už mi něco připomíná Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 6:19 pm

Hej lidi, todle musite vidět Very Happy Very Happy Very Happy to nemá chybu Exclamation
https://www.youtube.com/watch?v=LqgoG-Nur00
Kdo to zná, ať si osvěží paměť Very Happy Very Happy Very Happy to se povedloooo... jen koukejte cyclops bounce Cool
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 11:43 pm

Návrat nahoru Goto down
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeWed Mar 04, 2009 3:39 am

Hej mazéééc Very Happy Very Happy Very Happy
Kdo máte trochu delší chvíli a chcete se pořádně zasmát, mrkněte na:
https://www.youtube.com/watch?v=FhGkvSN537c
To je jen ukázka, abyste věděli o co jde. bounce jinak je to tak myslím celé... lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 12:04 am

tak to nemá chybu... Very Happy Very Happy Very Happy ...

a pamatujte si....slunce nikdy neztratí jiskru... sunny sunny cyclops cyclops
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 11:25 am

Ano ano Dano drevo!!! lol! lol! lol! Teďka na paradě sme skoukli všechny díly...:DJá sem Ludo..A Řvoun je starý Jano...
https://www.youtube.com/watch?v=BxC1Zo5ecUA&feature=related
drsný...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 11:27 am

Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 4:25 pm

Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 11:28 pm

To mám doma... afro
nechcete někdo oholit??


Ludo Kolman I love you Question
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 5:57 pm

Návrat nahoru Goto down
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 2:54 am

Tak po sadě velmi kvalitních minifilmů nám to tu zas umírá... Crying or Very sad
Nedopusťme to Exclamation
Chce to něco dalšího, co to tu pořádně oživí bounce
Hmmm... scratch

Budem psát "pohádku" na pokračování cheers
S tím že kdokoliv může volně navázat pokračováním,ale vždy stejným typem písma a barvou textu(olive,arial,bold) Very Happy Very Happy Very Happy


Bylo nebylo, byl jeden pán a ten se jmenoval Bohouš a byl zažraným fanouškem vepřo pig -knedlo-zela, zelenej trenýrek, mucholapek, osvěžovače vzduchu Briese-one-touch a mýdla Nela batole.
Bohouš byl povoláním sběratel Suspect . Brouků a vůbec hmyzí havěti. Se svéráznýma metodama, jeho základní pomůcka byla mucholapka, zavírací špendlik(aby potvůrka ze špendliku náhodou nezdrhla) a tvarůžky jako návnada-vše nosil stále při sobě.
Bydlel v třináctém patře paneláku a ven chodil jen když mu jedna z oblíbených věcí došla. Jednou, když mu došlo prvně jmenované, řek si že zande do obchodu. U botníku zjistil že u bot ztratil tkaničky. Hm smula, stejně tam jen překážely...a zrdžovaly...a rozběhl se ze schodů do do do do dolůůů uáááá... a už Bohouš sedí v suterénu s rozedraným...vším:D Dole zjistil, že si po vykonamé turbojízdě to bude chtít i nové trenky. Což ho značně rozmrzelo No , protože měl s sebou peníze přesně na knedl, zelí a vepřo. Řekl si že nahoru teda nepujde a že to cestou nějak vykoume... Idea
Jde Bohouš na zastávku. Nemá jízdenku. Má prachy,ale ty jsou na knedlo...
Bohouš se v autobuse schoval pod sedadlo,aby o něm nikdo nevěděl. Na práh u dveří busu přilepil mucholapku, aby se případný revizor chytil do pasti Twisted Evil a byl čas na strategický ústup. U autobuse jeli tři lidi. Bohouš, řidič a revizor...
-Pane, co děláte pod tím sedadlem???
-jedu si pro trenky.
- lol! A proč u toho nesedíte na sedadle??
-no já se hrozně bojím revizora.
-když jste dole, tak se bojíte míň?
-ne. ale on mě nevidí What a Face .
-jak to víte?
-protože tu není.
-jste si jistej?
-to se ví, mucholapka hlásí čistý vzduch(ale kolem bylo přesto spousta much a z tvarůžků velký puch).
-tady jede ještě nějaká Mucholapka???I love you
-jasně
-tak tu fakt nevidím. Kde je?
-taky na zemi. Tak vidíte, že mě revizor nemuže vidět! Jsem taky na zemi.
-ale já vás vidím.
-to mi nevadí.
-a máte jízdenku?
-ne. pššt! silent ale stejně už vystupuju, mějte se!
Bohouš přeběh přes vlastní mucholapku Arrow v buse nechal boty a hodil hubu rovnou do davu lidí na zastávce. Než se vzpamatoval, už...


scratch teď vy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 9:55 pm

Už se k němu hnal zmiňovaný revizor a máchal rukama nad hlavou. Měl sice takový zvláštní pocit, že mu něco chybí, ale nedbal toho a vzal nohy na ramena a petal, coto dalo do sámošky. Jenže ten revizor furt za ním. Tak mu to začlo býti už nějaké divné, a tak si řekl, že zastaví, počká až ten pán doběhne(nevěděl přece, že je to revizor) a zeptá se ho, co potřebuje Very Happy Very Happy ...Zastavil teda na chodník a pozoroval rychle se přibližující postavu...100m....75m...50m...25m...5m...A tu se Bohouš ťukl do čela...Vždyť mu v sámošce za 5 minut zavírají, a co by potom večeřel??!!..Nechal pána a pánem a pokračoval ve svém sprintu do obchodu. Suveréně rozrazil dveře a vešel dovnitř. (Revizor samoobsluhu minul, protože si nevšiml Bohouše za velikánskou kopou zelí. Very Happy ) došel k prodavačce a poručil si to, po čem tolik toužil.
-Prosím, zelí,vepřový maso a knedlík.
-Promiňte, ale já vás nemohu obsloužit.
-Jaktože? Už je po otevírací době?
-Ne, to by tam visela cedulka-ZAVŘENO- Very Happy, pouze neobsluhuju pány bez gatí a s prošoupanýma trenkama! lol!

Teď muto došlo, už víco mu celou tu dobu chybělo! Jenže, co teď?? Koupit nové kalhoty si jít nemůže, penízemá pouze na vepřo,knedlo, zelo a jiný obchod tu není...


další... Wink
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:34 pm

Bohouš byl v koncích. Smutně si sedl na okraj chodníku a jal se přemýšlet nad světa během. Asi po dvou hodinách si s politováním uvědomil že sedí v psím exkramentu. Křívka Bohoušovích tužeb rychle rostla. Od prosté touhy po jídle, přes tužbu po nových kalhotách, až po potřebu hygieny.
Již v útlém dětství byl Bohouš spíše samotářský typ. Matka byla kontrolorka jízdenek na metro. Její služba jí ale brzy uvrhla do obrovské, soukromé finanční krize. Ono kontrolorství jízdenek na poušti Gobi moc nesype. Asi po dvou letech se nechala zverbovat baskitskými separatisty a zmizela kdesi na východě. Bohoušův otec byl naopak velmi úspěšný muž, nebo alespoň o tom byl Bohouš z vlastní iniciativy přesvědčen, nikdy ho totiž neviděl a nepoznal(možná ani matka ne). To vše svědčí o Bohoušovu nejlepšímu charakterovému rysu - o obrovské nezdolnosti, to víte, život na poušti naučí.
Bohouš prudce vstal. Již věděl kam půjde. Na širém světě byl jediný člověk který mu dokáže pomoci, nehledě na to že měl u Bohouše malý dloužek(Bohouš mu kdysi uspěšně ucpal a posléze odecpal toaletu). Ten muž se jmenoval Lothar Leonid Šuláj přezdívaný Drsný Leoš. Byl neuvěřitelně drsný... Bohoušovi se při představě Leoše divoce rozbušilo srdce a unikla mu stolice. Je čas vyrazit pomyslel si a dal se na sever do tovární čtvrti, kde Drsný Leoš měl svůj squot...
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 10:00 am



Naposledy upravil Ubaro dne Sun Mar 22, 2009 10:02 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 10:00 am



Naposledy upravil Ubaro dne Sun Mar 22, 2009 10:02 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 10:01 am

Už přicházel k tovární čtvrti, když ho najednou ovanuo zelí.Téměř zapoměl na Leoše a vyrazil po čuchu. Najednou z jedné z továren vyjel velký nákladní automobil, a na korbě měl nakresleno zelí.Tak Bohouš vyrazil směr zelná továrna. U továrny stála silná motorka...A tu si najednou Bohouš vzpoměl na Drsného Leoše. "Vždyť du úplně někam jinm, než sem htěl!". A tak hned zahnul do uličky, mířící do hloubi továrních komínů, temných uliček a chlastajících bezdomovců. Tak a je to před ním. Nevelká budova, která svým vzhledem připomínala spíše kurník. Říkal si, že bude lepší hrát si na drsňáka, a tak nasadil výraz americký akční hrdina a rázným krokem vyrazil směr "kurník". Už vidí zaparkované "mašiny"(Leoš byl tak nějak nemajetný, tak si hrál, že tříkolka jeho mladší sestry je nadupanej Harley).Bohouš rozrazil dveře a povídá:"Slyšel sem že tohle je Leošove ghetto, kde bych ho mohl najít?" Pokuřující chlapík sedící na židli, majíc nohy na stole, jen znuděně ukázal směrem dozadu. A tam byl. Sám Drsný Leoš. Bohouš mu vyprávěl, jak ho honili policajti a jak je skoro všechny přepral a proto že nemá gatě a trenky má roztrhané a takové...vetché. Leoš si ale ze vším věděl rady. Půjčil Bohoušovi jedny ze svých tvrdých, o číslo menších kožených gatí. Bohoušovi se to strašně líbilo, tak Leovi poděkoval a odkráčel. Nevýhodu pocítil za branami "ghetta". Kůže a vetché trenýrky způsobovali, že mu gatě velmi dřeli o holé části těla. Nakonec si ještě pořádně ulevil. Vždyť přece odešel od Drsného Leoše živý a ještě k tomu s gaťatama. S radostí vyrazil zpět do centra města....
Návrat nahoru Goto down
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 4:28 pm

Bohouš šel zamyšleně ulicí a vypočítával si dnešní skóre: "to máme kamikadze na schodech, nemám boty, zato mám Leošovy prkenné gaťě cyclops , roztržené trenky a velkou chuť na vepřo knedlo zelo. Myslím, že se za mě stal akční hrdina..." *ŽUCH*
Bohouš zahučel do otevřenýho kanálu.
Tedy pro přesnost Arrow zahučel by, nebýt "šťastné" náhody, že se velikost kanálu shodovala s obvodem Bohoušova pasu.Tak se Bohuš stal špuntem v ďouře vedoucí do pozemích stok. Nic příjemného to nebylo, neboť gatě už tak dost nepoodlný mu připadaly ještě těsnější a navíc mu do nohavic spodem lezl...minimálně průvan z kanálu Very Happy Bohouš se vzepřel rukama o okraj kanálu,héééj rup!
A nic, pochopitelně.
Byl už pozdní večer, tma, lidi kolem žádní... Bily se v něm potřeba knedla zela, potřeba vykonat potřebu a potřeba spánku. Zvítezily posledí dvě. Ve jmenovaném pořadí. Obojí bylo dost nepohodlné. Ke spánku se musel předklonit do pravýho úhlu a lehnout si na chodník. Ráno pak poprosí nějakého kolemjdoucího aby ho odšpuntoval. Tak Bohouš spí popás v kanále uprostřed náměstí a zdá se mu sen... Sleep


Díky vám všem, kteří pomáháte skládat Bohoušovy příhody Exclamation Jen tak dál cheers Teď jste na tahu zase Vy... (připomínám text Bohoušovin je - Olive, Arial, bold)
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 4:50 pm

Nepohodlného, ač klidného spánku mu však nebylo dopřáno. Nejenže se mu mírně odkrvovaly nohy, ale také ho nenachaly na pokoji existence motající se jak na chodníku, tak v kanále. Potkani si totiž všimli nehynéhu kusu masa, vysícího ze stropu, tak ho začli očuchávat, což Bohouše nesmírně lechtalo, takže vykonal i malou potřebu. Z chodníku ho pak otravovala skupina "mírně" podnapilích nácků. Vzali totiž nůžky a začali ho upravovat podle obrazu svého. To Bohouše stršně rozzuřilo, takže vyletěl z kanálu jak namydlenej blesk. Těžko říct, jestli to bylo tím, že zuřivostí zhubnul, nebo to bylo tím, že podkani nezůstali jen u očuchávání a párkrát si kousli. Náckové se strašně lekli a začali utíkat neznámo kam. Bohouš se dal dopořádku, jak jen to šlo. Vyklepal nohavící již ztvrdlý produkt, vyždímal trenky a šel směr nádraží. Už se začalo rozednívat a tak si řekl že je zbytečný chodit spát a že rači pujde omrknout, kdo zas usnul na lavičce před nádražím. Z chození mu však vznikly opruzeniny na nejcitlivějších místech. Vyřešil to tak, že mokré trenky odhodil a nechal si jen kožené gaťky...Kdo ví, jestli udělal dobře...[/font]

To be continued....
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 5:22 pm

Jak tak bloumal Bohouš zšeřenou ulicí, zmocnil se ho znova ten známý pocit, že někde něco nechal. A nebyly to ty trenky!! Ale ne!! Vždyť on si ty peníze na vepřo knedlo zelo strčil do trenek a nejenže budou již poněkud nasáklé,ale přesně před 10 minutama začali popeláři vysypávat odpadkové koše. Čert aby to spral! No nic se nedá dělat, životje hořký. Tak tedy i nadále pokračoval v cestě na nádraží zabezdomovci. Možnáby u nich mohl objevit nějaký nový druh hmyzu a tak se stát slavným objevitelem. Pojmenoval by ho třeba.....Bohusalan Houmlesalan... Very Happy Tak si to plouživý krokem vykračuj, když tu mu něco ozáří tvář a ejhle-Slunce, ale to není ono! Leží to na zemi a má to tvar jako mince a je to...
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 10:10 pm

Bylo to CD!A s novým dokumentem zázračná příroda - hmyzí život. To si dycky přál!!No minimálně od svých 5 let. Řekl si že ho snad osvítil sám zesnulý Leův strýc, nejdrsnější z nejdrsnějších - Velký Bezejmený (kdo vyslovil jeho jméno, do 3 dnů zemřel (Podle rodného listu se jmenoval Bonifác (pozn. red.))) Tak sebral CD a utíkal domů aby si ho přehrál. Úplně zapoměl na bezdomovce a na to, že je děsně unavenej. Utíkal jako nikdy v životě, vždyť takovou vzácnost mít v ruce, co když by mu to někdo šlohl?Musí se na to co nejdřív podívat. Osudnou se mu stala šlupka od banánu před MC Donaldem. Bohužel si při pádu slušně odřel ruce, (nohy ne - Leovy gaťky přece vydrží všachno!), tak šel do Meka a tam zamířil hned k záchodům. Hajzlbába na něho hned vyjela: "Dej sem prachy!" Prachy Bohouš bohužel neměl, tak ji řekl, že až bude mít nový, že ji pučí půjčené Leovy gaťe. Paní, ikdyž byla 3x širší než Bohouš, nabýdku hned přijala - Taková možnodt mít na sobě Leovy gatě - už odpradávna byl Leo jejím Idolem...Bohouš využil záchodu i umyvadla a pokračoval v cestě domů.Před vchodem di uvědomil, že to doma nemá na čem přehrát. Že mají akorát cd přehrávač, ale ten je asi jenom na muziku. Tak se obrátil a zamířil do nejbližšího elektra. Tak si vyžádal notebook na prohlédnutí, jakože si na něm ten film pustí. Prodavač ho ale vyhodil se slovy: "Smrdííííš!" Bohouš smutně bloumal po ulici...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! - Stránka 20 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!
Návrat nahoru 
Strana 20 z 22Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dědictví temných časů :: Ostatní :: Volná diskuze-
Přejdi na: