Dědictví temných časů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví temných časů

Fórum o akci a mnoha dalších věcech.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!

Goto down 
+13
Ireth
Saška
Leanna
Tariana Morsia
Till Tailhard
Leylle
Rodrigo/Gork
Dolidh
Aeriss
skica
Donghail
Máďa-Torra
Göllnir-Řvoun
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
AutorZpráva
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 7:47 pm

Takže mí milí spoluobčané/ky!!! Surprised

Jelikož máme Bobryga všichni rádi a nechceme ho štvát spamem, tak spamovati budeme legálně. Jak na to? He?


Zakládám nové téma! Zde můžete psát vaše...vaše cokoliv co neporušuje pravilda slušného chování a fóra

Tímto okamžikem sem pište co vás napadá.

Váš Dežo Václav Paružik, Doublenigga s Matarynou, The big nigga boss(sss...) The Paruzik Family...

(Poslední odstaveček berte s rezervou bounceI love you
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 8:48 pm

hmmm zajímavý...teda podle mě se docela špatně diskutuje o ničem.Když se nedá nějaký podnět na debatu?!?!?! Proto vznikají ty Bobříkovy neoblíbený spamy,páč člověka u psaní a čtení předešlých příspěvků napadají další věci,který se mnohdá vůbec netýkaj onoho problému...
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 9:09 pm

Baf! afro lol!
Návrat nahoru Goto down
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 9:59 pm

Konečně SPAM téma!! Laughing hmm co tu řešit třeba... hodláte trénovat šerm přes školní rok??
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 10:00 pm

Máďa-Torra napsal:
hmmm zajímavý...teda podle mě se docela špatně diskutuje o ničem.Když se nedá nějaký podnět na debatu?!?!?! Proto vznikají ty Bobříkovy neoblíbený spamy,páč člověka u psaní a čtení předešlých příspěvků napadají další věci,který se mnohdá vůbec netýkaj onoho problému...

A proto jsem založil toto téma bounce

Nějak často dávám bounce , možná je to tim že mi to bounce někoho připomíná.... bounce

Děti buďte rádi že jste bezzubí!
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 10:03 pm

skica napsal:
Konečně SPAM téma!! Laughing hmm co tu řešit třeba... hodláte trénovat šerm přes školní rok??

Jediné co jsem přes školní rok schopen trenovat, jsou me čtvrteční železo seance.... na dřevo bohužel nemám ani pomyšlení...a čas. Plus trenink ve volnem čase, to je zase železo. Suspect
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 10:12 pm

Hmm a co sword?
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 10:19 pm

jo a ještě jedna věc proč máte všici obrázky z Pána Prstenů?????
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 10:26 pm

skica napsal:
Hmm a co sword?

Eh? No tím trénuju Laughing

A já nemám obrázek z PP Razz heč bounce
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 10:29 pm

fotku fotku fotku!!! no jo ale skoro všici ostatní mají..
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 10:32 pm

skica napsal:
fotku fotku fotku!!! no jo ale skoro všici ostatní mají..

Hmmm, jsem výjmečný? Orignální? Lepší? Jsem nadčlověk? Jsem outsider? Jsem snad jiný? Hehehehe...
Nené Jsem Paružik! afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 10:40 pm

jestli potřebuješ do průměru pomůžu ti Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 10:51 pm

skica napsal:
jestli potřebuješ do průměru pomůžu ti Twisted Evil

Ne proč? Nekaž mi iluze.... pryč z mého poetického mráčku Razz bounce
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
skica
Učedník



Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 18. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 6:35 pm

uděláme si v rámci pátku na cintře nějakou seznamovačku č sejžn?? Mohla by být sranda zvlášt pokud se celou sobotu nic neděje..
Návrat nahoru Goto down
http://www.bloghai.ic.cz
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 6:38 pm

skica napsal:
jo a ještě jedna věc proč máte všici obrázky z Pána Prstenů?????
No já nevím...asi to bude tím,že to bylo jedno z prvních témat plných obrázků,který sem tu otevřela a jelikož mě někteří jednu dobu říkali,že sem podobná Arwen,tak sem si dovolila dát tam její portrét jako svůj a více se mi to nechtělo řešit-rozhodně je to lepší než nic Rolling Eyes Wink Shocked Very Happy Very Happy Very Happy cyclops a svou reálnou fotku mám na mejlu a na spolužácích více svých fotek,kde se sama sobě líním nemám What a Face scratch pig
Návrat nahoru Goto down
Aeriss
Sedlák
Aeriss


Poeet p?íspivku : 16
Age : 32
Registration date : 08. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 4:10 pm

Tak mě tak začíná čím dál víc mrzet, že taky nejedu na Cintru.... No
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 7:19 pm

skica napsal:
jo a ještě jedna věc proč máte všici obrázky z Pána Prstenů?????
Tak já ju mám proto, že je to moje nejoblíbenější postava. Apřijde mi, že se k těmhle stránkám hodí něco z PP. Surprised
Návrat nahoru Goto down
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 7:24 pm

Aeriss napsal:
Tak mě tak začíná čím dál víc mrzet, že taky nejedu na Cintru.... No
Musím se ti Aeriss přiznat, taky mě to začíná mrzet. Sad Všici známý ze třídy (Kromě Kecky a Houpačky-která, ale na skoro žádný akce nejezdí) a ze skautu tam jedou. Prokecaj o tom celou přestávku. A já tam stojím jako kůl v plotě. Shocked No dobře, tak nestojím, ale sedím na Sářině lavici a mluvím o zbraních a kostýmech......a samozřejmě se chlámem jako blázni Very Happy . To ti potvrdí Ubaro! Wink
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 9:04 pm

No vidíte děvčata vůbec se vám nedivím že vás to začíná mrzet,páč to bude vážně super akce a s návrhem skicy určitě souhlasím Cool Jo jen se chci zeptat na docela důležitou věc: eh a jelik to patří nejspíš k dotazům týkajícím se Cintry tak tu v tom Bobříkovi nebudu dělat binec a napíšu to tam zachvíli Very Happy Wink Exclamation
jo a ještě sem vám chtěla říct,že dens můžete slavit,protože dneska mají všichni smajlíci teda hlavně ti úplně první- :-) :-( narozeniny slaví totiž 25 let své existence Basketball (ti už sou ale staří co?!?! bom cheers scratch study cyclops Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 9:18 pm

25let je hodně... bounce
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 10:51 pm

To nemá ani moje mam......Brácha...
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 10:53 pm

Aryllien napsal:
Aeriss napsal:
Tak mě tak začíná čím dál víc mrzet, že taky nejedu na Cintru.... No
Musím se ti Aeriss přiznat, taky mě to začíná mrzet. Sad Všici známý ze třídy (Kromě Kecky a Houpačky-která, ale na skoro žádný akce nejezdí) a ze skautu tam jedou. Prokecaj o tom celou přestávku. A já tam stojím jako kůl v plotě. Shocked No dobře, tak nestojím, ale sedím na Sářině lavici a mluvím o zbraních a kostýmech......a samozřejmě se chlámem jako blázni Very Happy . To ti potvrdí Ubaro! Wink

Ano ano....Potvrzuji.... afro A je škoda že tam nejedete....Byla by o to větší sranda!!! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Aeriss
Sedlák
Aeriss


Poeet p?íspivku : 16
Age : 32
Registration date : 08. 07. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 2:46 pm

Ty tam Aryllien taky nejedeš??? Shocked Já myslela, že jo.... no neva.... aspoň nebudeš napřed, co se šermu týče.... a já si to s tebou budu moci narovinu rozdat, že? I love you Těším se na to už pěkně dlouho.... pirat
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 7:36 pm

V sobotu se nic nedělá? To seznamovačku proč ne?

Klidně bych někdy Skico zašermoval, nějakej profík nejsem, do šermu jsem nechodil. Za sebou mám jen dvě bitvy, jeden larp Very Happy a nějaké dvě menší soukromé akce, popřípadě šerm o přestávkách a párkrát venku, nic moc.
Já asi mám obrázek z Pána prstenů, ale je spíše na motivy, protože není z filmu a jen tak někdo ho asi nepozná.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Dolidh
Učedník
Dolidh


Poeet p?íspivku : 91
Age : 31
Registration date : 30. 06. 07

Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitimeThu Sep 20, 2007 8:26 pm

Aeriss napsal:
Ty tam Aryllien taky nejedeš??? Shocked Já myslela, že jo.... no neva.... aspoň nebudeš napřed, co se šermu týče.... a já si to s tebou budu moci narovinu rozdat, že? I love you Těším se na to už pěkně dlouho.... pirat
Nene nejedu. No co se týče šermu....to si starosti dělat nemusíš....jelikož mému máchání snad nelze říkat šerm. Neboj už se na to taky těším...až si to rozdáme.... Surprised
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!   Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Místo na ničím nerušenou diskuzi o ničem!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 22Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dědictví temných časů :: Ostatní :: Volná diskuze-
Přejdi na: