Dědictví temných časů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví temných časů

Fórum o akci a mnoha dalších věcech.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Larp

Goto down 
+7
Göllnir-Řvoun
Máďa-Torra
Ireth
tharon
Tariana Morsia
Leylle
Till Tailhard
11 posters
AutorZpráva
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Larp   Larp Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 6:55 pm

O vikendu 14-16. prosince se zrejme bude konat pekna akcicka. Bude to takovy volnejsi larp pro rovery a roverky. Spise takovy prijemny fantasy vikend v kostymech s volnym programem. Jelikoz bude uz zima bude to chtit teply kostym:)

Kdo byste nahodou chteli na takovouto roverskou vypravu jet, tak se pls ohlaste...
Návrat nahoru Goto down
Leylle
Zloděj
Leylle


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 30. 06. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 12:02 pm

Tákže... my (ještě se slečnou Tarianou, která vám napíše hned po mě Wink ) jsme vám chtěly pochválit výborný nápad a jakožto nové roverky ho nadšeně přijímáme a pokud by nenastaly nějaké komplikace, které by nám nedovolili jet (např.rodiče, nemoc atd..), určitě bysme rády jely Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tariana Morsia
Strážný
Tariana Morsia


Poeet p?íspivku : 66
Age : 31
Registration date : 02. 10. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 12:05 pm

Přesně tak!!! Leylle to vystihla skvěle!! no zkrátka by jsme rády jely a s teplými kostýmy počítáme.... Very Happy tak se hlásím.... cheers Laughing
Návrat nahoru Goto down
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 3:50 pm

Ach dekuji. Pls informujte ostatni rovery a roverky. Sirte to dal at m vic lidi moznost. Pokud se o nekom dovite, ze by jel, tak to sem taky pls hodte.
Dekuji predem
Návrat nahoru Goto down
tharon
Vězeň



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 16. 10. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 5:12 pm

king jedu
Návrat nahoru Goto down
Ireth
Hospodský
Ireth


Poeet p?íspivku : 31
Age : 34
Registration date : 16. 10. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 5:49 pm

Hmm...věřím, že tato akce bude stát rozhodně za to a jela bych opravdu ráda, ALE mí rodiče nepřišli Larpům nějak na chuť, takže tou velkou komplikací, jak už tu zmínila má sestra, budou nejspíše rodiče. Rolling Eyes Ale prozatím se přihlašuji jako další účastník tohoto Larpu. clown
Návrat nahoru Goto down
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 7:56 pm

Oh zase něco nevého???
Hm a nemůžeš to trochu více přiblížit???
Jako třeba místo konání,kdo to pořádá,jak velká to asi bude akce???
Je tu spousta otázek, na který bych potřebovala znát odpovědi a přesto si nejsu jistá,že mí rodiče budou tak vstřícní a ochotní mě někam pustit,po té co se na mě jak řekla Tariana začly projevovat známky prokletí... Sad affraid
Návrat nahoru Goto down
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 8:34 pm

Je potreba rodicum vysvetlit co je to bitva aze vam nic neudela par zlamanych prstu aspon se naucite kryt mecem.

Akce 14-16 prosinec. Larp, kde se nebude prilis bojovat. Zadne armady. Postavy, kazdy hraje to co si vybere. Volny program. Teple kostymy:)
Vymyslel jsem si to ja takze hlavni org jsem ja. POmaha zatim Yarpen mozna se prida bobr...

Tot charakteristika
Návrat nahoru Goto down
Göllnir-Řvoun
Moderátor
Göllnir-Řvoun


Poeet p?íspivku : 159
Registration date : 30. 06. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 9:16 pm

Michellete, měli bychom se sejít a pořádně si popovídat.

Děkuji a přeji pěkný večer.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vlcata.er.cz
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 10:05 pm

Flavius Michellet napsal:
Je potreba rodicum vysvetlit co je to bitva aze vam nic neudela par zlamanych prstu aspon se naucite kryt mecem.

Akce 14-16 prosinec. Larp, kde se nebude prilis bojovat. Zadne armady. Postavy, kazdy hraje to co si vybere. Volny program. Teple kostymy:)
Vymyslel jsem si to ja takze hlavni org jsem ja. POmaha zatim Yarpen mozna se prida bobr...

Tot charakteristika

Díky za shrnutí...tohle mi dostatečně stačí na vyvození závěrůSmile je to super nápad a velmi nadšeně pojedu...jenomže v tom termínu 14.12.maj skautky Vánoční oddílovku potom 15.12. je Vánoční výlet též pro skautky...a Judy tak nějak se mnou v oddíle počítá a navíc některá děvčata už věkem sou sice roverky,ale stále chodí do skautek,takže se jich to také týká...
Flaviusi máš v tomto super nápady,který vážně žeru cheers miluju středověk a se spojením s naším skautem je to nejideálnější...
Návrat nahoru Goto down
Donghail
Strážný
Donghail


Poeet p?íspivku : 71
Age : 56
Registration date : 29. 06. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 10:47 am

Flavius Michellet napsal:
Pls napiste kdo pojedete na tu jejich vypravu a ne na larp... Avsak myslim ze larp bude mnohem lepsi a zajimavejsi. Je cas prestat si hrat jako deti, je cas zacit si hrat jako hrdinove...

Tak já bych asi taky jel...Pokud ale nebudem mit něco s vlčatama..... confused confused confused
Návrat nahoru Goto down
Fröja Valkoinen
Zloděj
Fröja Valkoinen


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 09. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 12:43 pm

Héj Flaviusi, to je uplně parádní nápad Very Happy ! Určitě jedu! Dobře že to řikáš už teď, aspoň všeci vědí, že si maj v prosinci udělat čas na příjemný fantasy weeked Very Happy
Johohó... že by larp na sněhu? Kdo ví...

P.S.:Asi nějak ztrácím přehled, kdo je a není rover... lol! detáááil...
Návrat nahoru Goto down
Aeriss
Sedlák
Aeriss


Poeet p?íspivku : 16
Age : 32
Registration date : 08. 07. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:06 pm

Já vim Torro.... a mám s tím stejný problém...... Crying or Very sad
Samozřejmě, že bych ráda jela na tuhle hodně dobře a lákavě vypadající akcičku Twisted Evil ale.... jako rádkyně bych měla být s oddílem tím spíš a vzhledem k tomu, že už nejedu na podzimky...... Neutral No
Leda ještě zavčas navrhnout Judě aby to třeba přesunula o víkend vpřed nebo vzad....
Jinak Stíny byly super....... Smile
Návrat nahoru Goto down
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 10:55 pm

Tak moc vas prosim navrhnete ji to protoze ja uz to prehazovat asi nebudu jelikoz skautske akce jsou pred i po tomto vikendu...
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 3:42 pm

Narvhnout samozřejmě můžete, budeme rádi, ale zase jako, myslím si, docela zkušený v plánování akcí chápu, že toto bylo naplánováno dříve a my jsme se akorát neoptali, jestli něco je.
Škoda to je. Buď tedy tato akce bude bez rádkyň skautek, nebo se to nějak přesune, ať jedno či druhé i když, možná trochu smutně, spíše jsem rozhodnut pro to, aby oddílová akce skautek zůstala, protože plánovat akce není lehká věc. No a akce oddílu a akce volná pro rovery je sic trochu rozdíl, malý ale je.
Info bude jak tady, tak jistě na stránkách.(www.dobrakce.netuje.cz)
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeFri Oct 26, 2007 6:55 pm

Kaslu na to!!! Nejspis nebude nic. Neni cas, neni volnej vikend, akorat mi za to furt nekdo nadava, kaslu na to! Zrejme nic nebude jeste uvidim... Ale urcite to nebude v tomto terminu...
Návrat nahoru Goto down
Rodrigo/Gork
Admin
Rodrigo/Gork


Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 29. 06. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeSat Oct 27, 2007 7:25 pm

Přesunuto na jiný termín. Zatím na neurčito, snad časem nějaké info.
Návrat nahoru Goto down
https://dobrakce.forumczech.com
Máďa-Torra
Kovář
Máďa-Torra


Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 01. 07. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeSat Oct 27, 2007 7:34 pm

Flavius Michellet napsal:
Kaslu na to!!! Nejspis nebude nic. Neni cas, neni volnej vikend, akorat mi za to furt nekdo nadava, kaslu na to! Zrejme nic nebude jeste uvidim... Ale urcite to nebude v tomto terminu...
hm a nemuselo to tak dopadnout.Stačilo se jenom zeptat pár důležitých osob! Každopádně chápu tvé rozhořčení...
Ale možná je to takto lepší.Teď je těch akcí strašně moc,takže by bylo lepší udělat to až někdy třeba měsíc po vánocích,páč ne každý rodiče maj na to platit svýmu dítěti každý výkend akci za 300-400 Kč...a někteří mají těch dětí i více ve skautu a to pak nastávají dva problémy buď "vyberte si kdo tam z vás pojede" nebo "vyber si na kterou z těch akcí pojedeš raději." Tvé rodiny se to nejspíše netýká,ale musíš myslet na to že bohužel i takovíto ve skautu sou a není jich málo,jen to o nich třeba všichni neví,páč se to snaží schovávat za miliony výmluv.
Každopádně tu akci jistě udělej,páč je nás spousta co by se těšili a s nadšením tam jeli. nenech se tímto odradit cyclops Wink Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 10:13 pm

Akce bude! Bude v lednu mozna 11-13 mozna pozdeji... Vyberte si povolani, prectete si pravidla, napiste mi na mail... Info na http://dobrakce.netuje.cz/Texty/novinky.php... Nekteri se uz prihlasili:)
Návrat nahoru Goto down
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 1:25 am

POZOR!!!

Larp Ledove Zlato, ktery se mel konat v lednu, se bude konat 15-17.2 2008 za predpokladu, ze se prihlasi dostatek ucastniku.

Jelikoz ze stranek zahadnym zpusobem zmizelo info o akci a postavach, necht zajemci pisi primo me na mail LukasMazoch@seznam.cz a obdrzite obratem dalsi specialni info, ktere se nachazelo kdysi na strankach. Bude to o postavach a o deji a pravidla atak...

Tak piste dejme tomu do 7. ledna, pote se rozhodne zda akce bude nebo ne...
Návrat nahoru Goto down
Till Tailhard
Kovář
Till Tailhard


Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 19. 08. 07

Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 1:26 pm

Doporucuji si precist toto:

Larp se nebude konat. V terminu kdy mel byt je psi sprezeni a dalsi termin je neviden zatim...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Larp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Larp   Larp Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Larp
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dědictví temných časů :: Hlavní :: Akce-
Přejdi na: